Visas rungtynes pirmavęs „Triobet-Paradis“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš "VDU"

2011 m. lapkričio 16 d.

Vėlų antradienio vakarą naujame Ringaudų pradinės mokyklos sporto komplekse jėgas išbandė „A“ lygos komandos – „VDU“ ir „Triobet-Paradis“. Pastarosios komandos sudėtyje žaidžia daug garsių pavardžių : P.Motiejūnas, M.Kiltinavičius, buvę lkl krepšininkai - L.Pečiukaitis, M.Masiulionis, L.Čičinis. Tiesa L.Čičinis dėl asmeninių priežaščių į rungtynes neatvyko. Tuo tarpu „VDU“ branduolį šį sezoną sudaro šviežiai atvykęs jaunimas. Prieš rungtynes „VDU“ komandos treneris A.Juknevičius skundėsi treniruočių stoka ir vangiu krepšininkų noru įsilieti į komandą.

Rungtynės prasidėjo taikliais „Triobet-Paradis“ krepšininkų A.Daugvilos ir L.Pečiukaičio metimais ir bandė spurtuoti jau pirmosiomis minutėmis. Tačiau J.Kalinausko vedini „VDU“ krepšininkai stengėsi neleisti atitrūkti aikštelės šeimininkams. Vis dėlto, fantastiškai taikliai atakavę krepšį „Triobet-Paradis“ krepšininkai per pirmąjį kėlinuką pataikė 4 tritaškius metimus bei įgijo 10 taškų pranašumą.

Antrąjį kėlinuką klaidomis pradėję „VDU“ krepšininkai paleido varžybas sau iš rankų. Labiau patyrę „Triobet-Paradis“ krepšininkai vėl šovė į priekį ir jų pranašumas išaugo iki 21 taško – (40-19). Jaunieji „VDU“ krepšininkai bandė gelbėtis pavieniais individualiais veiksmais, kurie naudos nedavė. Po dviejų kėlinukų 50-32 pirmavo „Triobet-Paradis“.

Ilgosios pertraukos metu pakalbintas „Triobet-Paradis“ treneris V.Vaičenonis teigė, jog viskas pernelyg lengvai einasi šiose varžybose: „Kolkas viskas sekasi idealiai ir tikiuosi kad užteksime jėgų sukovoti su jaunesniais priešininkais“. Priešininkų komandos treneris A.Juknevičius nebuvo patenkintas krepšininkų žaidimu, tačiau į viską žiūrėjo optimistiškai: „Manau jei visi krepšininkai kurie susirenka į varžybas, ateitų ir į treniruotes, mes nulipdytume tikrai neblogą komandą“

Antroje žaidimo pusėje „Triobet-Paradis“ komandos persvara tik didėjo, ir 28-ąją minutę , po M.Kiltinavičiaus tritaškio, pasiekė rekordinę 27 taškų persvarą (68-41). Aikštės šeimininkai žaidė ir susirinkusiai publikai, demonstruodami gražius akiai perdavimus ir driblingo sugebėjimus.

Paskutiniajame ketvirtyje „VDU“ krepšininkai kilo į paskutinį šturmą. Pataikę tris tritaškius iš eilės, svečiai atsilikimą sumažino iki 14 taškų. Tačiau minutės pertraukėlės pagalba „Triobet-Paradis“ sustojo į savas vėžias ir neleido arčiau priartėti „VDU“ krepšininkams. Įtikinamą pergalė rezultatu 87-66 iškovojo „Triobet-Paradis“.

„Triobet-Paradis“: M.Masiulionis 24 tšk. (10 atk.k.), A.Daugvila 19 tšk., L.Pečiukaitis 16 tšk. ( 9 rez.p., 7 atk.k.)

“VDU” : J.Kalinauskas 17 tšk. (5rez.p.), L.Žukauskas 15 tšk. (5 rez.p.)