Lygos

Naujienos

Vis dar tęsiasi registracija į pagrindinius KKML 2018-2019 m. sezono čempionatus!

2018 Spalio mėn. 1 d.
Vis dar tęsiasi registracija į pagrindinius KKML 2018-2019 m. sezono čempionatus!

Sveiki sugrįžę į krepšinio aikšteles! Kauno krepšinio mėgėjų lyga skelbia naujo sezono startą ir kviečia registruotis komandas į įvairaus pajėgumo čempionatus. Jau 27-ajame sezone KKML dalyviai varžysis daugiau negu dvidešimtyje čempionatų ir ne mažiau, kaip dešimtyje turnyrų.

KKML krepšinio pirmenybes ir kitas šventes organizuoja visiems norintiems parungtyniauti  ir gerai praleisti laisvalaikį, pradedant 9 m. vaikais ir baigiant krepšinio veteranais. KKML renginiuose vienokia ar kitokia forma dalyvauja praktiškai visi regiono krepšininkai mėgėjai.

KKML pirmenybėse teisėjauja geriausi Kauno krepšinio teisėjai ir sekretoriato darbuotojai. Naujame sezone dirbs virš 25 Kauno krepšinio arbitrų iš LKL, NKL ir RKL lygų, o taip pat perspektyviausi Kauno regiono krepšinio teisėjai.

Neseniai startavo registracija į naujo sezono atidarymo turnyrus („Perkūno“ ir „Spalding“ taurės), o dabar kviečiame susipažinti bei registruotis į pagrindinius KKML čempionatus, vyksiančius 2018-2019 metų sezone.

Komandų registracija naujam sezonui jau vyksta, tai galima padaryti registruojantis el. paštu kkml.kaunas@gmail.com užpildžius prašymą bei sumokėjus garantinį mokestį. Detalesnę informaciją apie kiekvieną čempionatą, jo vykdymą ir sąlygas rasite jų nuostatuose.

Taip pat informacija teikiama telefonu +370 684 38738 (d. d. 10.00-16.00 val.) arba +370 698 14300.

KKML A lyga

KKML A lygoje rungtyniauja stipriausios Kauno regiono krepšinio mėgėjų komandos. Per eilę metų komandoms yra atstovavę tokie žinomi krepšininkai kaip D. Songaila, S. Štombergas, D. Lukminas, R. Brazdauskis,  V. Ginevičius, V. Jurgilas, D. Sirtautas ir kt. Šalia stipriausių krepšinio mėgėjų komandų, kaip „UNITED“, „Sporto manija“, „Basement“ ar SK „Minbra“, tradiciškai A lygoje žaidžia aukštųjų mokyklų (VDU, LSU, Kauno kolegija) komandos, o taip pat krepšinio mokyklų rinktinės.

KKML A lygoje save realizuoja karjerą baigę profesionalai, o taip pat savo potencialą įrodinėja jauni ir perspektyvūs krepšininkai. Be apribojimų KKML A lygoje gali žaisti visi krepšininkai mėgėjai, taip pat visi be išimties RKL žaidėjai. Iš profesionalių lygų komanda gali registruoti tris krepšininkus.

Praėjusio sezono KKML A lygos čempionatą pirmą kartą komandos istorijoje laimėjo „Amber-Grill“ komanda.

Komandų registracija naujam sezonui KKML „A“ lygoje vyks iki rugsėjo 25 d.

A lygos nuostatai

KKML B lyga

Tai antra pagal pajėgumą KKML lyga, kurios privalumas – daug panašaus pajėgumo dalyvaujančių komandų. KKML B lygoje praktiškai visos komandos gali įveikti viena kitą, o tai kelia didelę intrigą ir reguliaraus sezono, ir atkrintamųjų varžybų metu.

Etatiniai KKML B lygos dalyviai – „Paradis“, SK „Medikas“, „Sporto manija“, „Kamida“, KM „Perkūnas“, „Reunion“, Kauno kolegija-2, „UNITED-2“ ir kt.

Praėjusio sezono nugalėtojais tapo „Sporto manija“.

Komandos naujam sezonui registruojamos iki rugsėjo 30 d.

B lygos nuostatai

KKML C lyga

Tai lyga, skirta patiems tikriausiems krepšinio mėgėjams. C lyga turi didžiausią populiarumą KKML, nes joje tradiciškai varžosi apie 30-40 komandų. C lygoje žaidėjams taikomi dideli meistriškumo apribojimai, todėl įdomios kovos čia vyksta tarp žemesnio meistriškumo ekipų, o savo vietą lygoje randa studentų, moksleivių, firmų, klubų, organizacijų ar tiesiog susibūrusių draugų komandos.

Praėjusio sezono čempionė tapo „American Pizza“ komanda.

Registracija į KKML C lygą vyks iki spalio 5 d.

C lygos nuostatai

KKML „Verslo įmonių“ lyga

Tai KKML lyga, kurioje varžosi Kauno regiono įmonių ir organizacijų krepšinio komandos. Ši lyga kasmet vis populiarėja. Vienas iš lygos privalumų yra tai, jog komandos gali varžytis su panašaus pajėgumo ekipomis, nes atsižvelgiant į komandų komplektaciją ir pajėgumą pirmenybės vyksta dvejuose divizionuose: A – stipriausioms įmonių komandoms, B – silpnesnėms komandoms.

Tradiciniai KKML „Verslo įmonių“ lygos dalyviai – „Senukai“, „Imlitex Holdings“, „Plastena“, „Nowaco-Naftelf“, „Lietuviški patiekalai“, „ARV auto“, „Extradent“, „Eura“, „KUN&KAMS“, „Intermedix Lietuva“ ir kt.

Praėjusio sezono čempionų titulą apgynė „Lietuviški patiekalai“.

Komandų registracija naujam sezonui į „Verslo“ lygą vyks iki spalio 5 d.

„Verslo įmonių“ lygos nuostatai.

KKML „Savaitgalio“ lyga

Jau aštuntą sezoną pradeda „Savaitgalio“ lyga, kurios išskirtinis bruožas – visos rungtynės vyksta tik savaitgaliais ir vienoje, organizatorių parinktoje sporto salėje. Komandoms nereikia nuomotis sporto salių, rungtynės aprūpinamos Eurolyginiais „Spalding“ kamuoliais. Dalyviai po kiekvienų rungtynių gauna restorano „Seni vartai“ dovanų čekius. „Savaitgalio“ lyga populiarėja: jei pirmame turnyre dalyvavo 10 komandų, tai praėjusiuose rudens-žiemos ir pavasario čempionatuose – daugiau nei 30.

2017-2018 m. sezono „Savaitgalio“ lygos rudens-žiemos čempionato nugalėtoja tapo A. Puškino gimnazija, o pavasario čempionato nugalėtojais – „Aktyvistai-Vilijampolė-Džymas“.

Komandų registracija naujam sezonui „Savaitgalio“ lygoje vyksta iki rugsėjo 24 d.

„Savaitgalio“ lygos nuostatai.

KKML Veteranų lygos

Kasmet daugėja komandų ir KKML veteranų lygoje. Jeigu pirmame čempionate prieš 20 metų dalyvavo tik penkios komandos, tai per paskutinius keletą sezonų keturiose amžiaus grupėse dalyvaujančių komandų skaičius artėja link 30. Naujame sezone KKML veteranai tradiciškai varžysis keturiose amžiaus grupėse – 35+, 40+, 45+ ir 50+.

Praėjusio sezono čempionai:
Veteranų 35+ lyga – „Basement“;
Veteranų 40+ lyga – „TopSport“;
Veteranų 45+ lyga – „LT United“;
Veteranų 50+ lyga – „Grifonas“.

Komandų registracija tęsis iki spalio 5 dienos.

Veteranų 35+, 40+, 45+, 50+ lygų nuostatai.

KKML Bendruomenių lyga

Bendruomenių lyga jau seniai išsikovojo tvirtas pozicijas KKML struktūroje. Komandos turi atstovauti vieną iš Kaune veikiančių bendruomenių arba kurį nors Kauno regiono mikrorajoną  ar gyvenvietę, o sudėtyje turi būti bent 2 žaidėjai, priklausantys atstovaujamai bendruomenei. Taip pat yra reikalavimas, kad žaidėjai tame sezone nežaistų  KKML B  ir aukštesnėse lygose.

Praėjusio sezono čempionai – „Dainava-AKSA“.

Komandų registracija vyks iki spalio 3 d.

 

Kauno bendrojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų (BLM) pirmenybės

Kauno bendrojo lavinimo mokykloms ir gimnazijoms organizuojamos BLM krepšinio pirmenybės, kuriose tradiciškai dalyvauja apie 10 sportiškiausių Kauno miesto mokyklų.

Čempionatas vyksta tiek vaikinų, tiek merginų grupėse. Praėjusio sezono nugalėtojai – Jono Jablonskio gimnazijos krepšininkai.

Komandų registracija vyks iki rugsėjo 25 dienos.

KKML moksleivių krepšinio pirmenybės

KKML moksleivių pirmenybės vyksta įvairiose amžiaus grupėse – nuo 9-mečių iki mokyklas jau baigiančiųjų. Prieš bendraamžius varžydamiesi moksleiviai pasitikrina krepšinio treniruotėse įgytas žinias, bei tinkamai pasiruošia nacionaliniams čempionatams.

Praėjusio sezono čempionai:

2001-2002 m. – Sabonio KC 2002 I-BEKO (treneris Remigijus Bardauskas)
2003-2004 m. – BSK „Raseniai“ (treneris Karolis Lendzevičius)
2005 m. – Sabonio KC 2005 I-BEKO (treneris Remigijus Bardauskas)
2006 m. – KM „Perkūnas“ 2006 (treneris Modestas Bižys)
2007 m. – KM „Perkūnas“ 2007 (treneris Modestas Bižys)
2008 m. – Sabonio KC-NKA 2008 (treneris Dovydas Petraitis)

Komandų registracija vyks iki rugsėjo 22 d.

Moksleivių lygos nuostatai:

2002-2003 m., 2004-2005 m., 2006 m., 2007 m., 2008 m., 2009 m. grupių nuostatai.

 

Komandų registracija naujam sezonui jau vyksta, tai galima padaryti registruojantis el. paštu kkml.kaunas@gmail.com užpildžius prašymą bei sumokėjus garantinį mokestį. Detalesnę informaciją apie kiekvieną čempionatą, jo vykdymą ir sąlygas rasite jų nuostatuose.

Taip pat informacija teikiama telefonu +370 684 38738 (d. d. 10.00-16.00 val.) arba +370 698 14300.


Komentarai: