VI-ajame Bendruomenių lygos ture – užtikrintos pergalės su mažai intrigos

2019 m. gruodžio 12 d.

Šeštajame bendruomenių lygos ture pirmieji susitiko BC „Spurtas“ ir „Dainavos“. Gerai ir komandiškai žaidę „Spurto“ krepšininkai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje išsvaistė persvarą ir leido „Dainavai“ pasivyti bei išplėšti pratęsimą (74:74). Ant bangos išlikę dainaviškiai laimėjo pratęsimą ir rungtynes rezultatu 87:82. „Dainavą“ į priekį vedė Justinas Pileckas, pelnęs 23 taškus, 21 pridėjo Domas Jankauskas. „Spurte“ daugiausiai pelnė Modestas Kirielius (21 tšk.).

Antrąsias rungtynes, nuo pat pirmo kėlinio rodydami savo pranašumą prieš varžovus, lengvai laimėjo Žaliakalnio „Bonauta“, rezultatu 82:52 sutriuškinusi „Pagyvenusius jaunuolius“. „Bonautoje“ spindėjo Mažvydas Tamašauskas pelnęs 29 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius. Pralaimėjusiųjų gretose Rokas Šipila ir Darius Šerpetauskas įmetė atitinkamai 16 ir 14.

Pirmąją dieną užbaigė rezultatyviausios rungtynės tarp „Vieningas Kaunas“ ir „Šilainiai“ komandų. Pastariesiems laimėti nepadėjo net ir Edvino Vainos pelnyti 32 taškai ir Mantauto Patašiaus 24 taškai kartu su 16 atkovotų kamuolių. Rezultatu 99:77 nugalėjęs „Vieningas Kaunas“ toliau sėkmingai tęsia savo pergalių seriją. Nugalėtojams Edvinas Šlyteris įmetė 28 taškus, Marius Šumlinskas pelnė 19 ir atkovojo 13 kamuolių.

Triuškinamai prasidėjo antroji diena. KK „Bermudai“ be gailesčio sutriuškino AŽA „Aktyvistai-Kaniūkai“ komandą rezultatu 97:68. Šarūnas Krilavičius prie pergalės prisidėjo pelnydamas 26 taškus ir atkovodamas 11 kamuolių, Giedrius Jaščericinas pridėjo 20 (5 atk. kam., 5 rez. perd.). Pralaimėjusiems Ringoldas Rainys ir Marius Geštautas įmetė po 16.

Užtikrintai žaidę Evaldas Tamulis (30 tšk, 7 rez. perd.) ir Ignas Linartas (21 tšk.) atvedė „Didvyrius“ į solidžią pergalę prieš Sargėnų „Jargalą“, kuriai nepakako Renaldo Živatkausko (24 tšk.) ir Nerijaus Kovalenkino (20 tšk.) indėlio, kad rimčiau pasipriešintu varžovams. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:61 „Didvyrių“ naudai.

Turą užbaigė „LŽSHA“ pergalė prieš „Senamiesčio-Aleksoto“ komandą. Atsipalaidavimą ketvirtajame kelinyje parodę „LŽSHA“ krepšininkai ketvirtį pralaimėjo 29:14, tačiau rungtynės baigėsi be didesnės intrigos (74:60). Nugalėtojams Nerijus Bijaminas pelnė 16, Tomas Kmitas įmetė 12, Aidas Urbonas pridėjo 9 (8 atk. kam., 6 rez. perd.). „Senamiestį-Aleksotą“ į priekį vedė Edgaras Marašinskas ir Artūras Bručkus, pelnę po 14 taškų.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės“ bendrai finasuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.