"Verslo" lygos pirmoje dvikovoje prireikė pratęsimo

2011 m. spalio 23 d.

Atkakli dvikova dėl kiekvieno aikštės centimetro ir nežinomas nugalėtojas iki paskutinės sekundės - taip šįmet startavo "Verslo" lyga. Kietoje ir vyriškoje kovoje pergalę po pratęsimo 82:78 pasiekė Kuryba.eu krepšininkai. Po vasaros pastiprinę sudėtį "Lietuviški patiekalai" įsipainiojo į sau nepalankų lėtą žaidimo stilių. Tuo pasinaudojo Kuryba. eu krepšininkai ir nugalėjo dvikovos favoritais laikytus varžovus.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai "Lietuviški patiekalai", tačiau varžovai, antrame kėlinyje surengę spurtą 12:0, persvėrė rezultatą ir diktavo žaidimo tempą iki lemiamų minučių. Ketvirtajame kėlinyje Kuryba.eu turėjo saugų trylikos taškų pranašumą, tačiau jo nesugebėjo išlaikyti - "Lietuviški patiekalai" išsigelbėjo ir išsikovojo pratęsimą.

Papildomų penkių minučių metu šeimininkus gelbėjo netaklūs varžovų baudų metimai. Visgi paskutines atakas Kuryba.eu krepšininkai užbaigė rezultatyviai, tuo tarpu "Lietuviški patiekalai" to padaryti nesugebėjo.

Po rungtynių "Lietuviški patiekalai" treneris Vincas Pilipaitis teigė, jog nepavyko sužaisti savo stiliaus rungtynes: "Mūsų komandos žaidėjai yra jauni, greti ir staigūs. To atskleisti jiems šiandien nepavyko. Be to, pirmąkart susirinkome visa komanda, ko treniruotėse nebuvo, tad dar jautėsi šioks toks nesusikalbėjimas".

Kuryba.eu: K. Bliūdžius 33 tšk. (20 atk. k.), E. Gimžūnas 23 tšk., M. Gasperavičius 10 tšk.

"Lietuviški patiekalai": E. Zaidelis 20 tšk., R. Jankūnas 15, G. Šilkaitis ir P. Pocius po 9 tšk.