TRIOBET „Perkūno“ „Mažosios“ taurės varžybas pradėjo nelengva pergale

2011 m. rugsėjo 26 d.

Sekmadienį, rugsėjo 25-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje buvo sužaistos „Perkūno“ „Mažosios“ taurės D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Milsa“ (treneris Mantas Makulavičius) ir svečiai – TRIOBET (treneris Valdemaras Vainauskas).

Nuo pat susitikimo pradžios aikštelėje užvirė atkakli kova. Po taiklių A.Lengvenio ir G.Veličkos metimų TRIOBET pirmavo 9:7. Bet netrukus triskart iš eilės iš toli pataikė R.Jankūnas, tai leido šeimininkams išsiveržti į priekį (16:14). Pirmojo ketvirčio pabaigą geriau sužaidė svečiai, kurie sužaidus pirmas dešimt minučių buvo priekyje 22:16.

Antrojo kėlinuko pradžią TRIOBET komanda, pataikius A.Kuokalui, K.Abromavičiui bei G.Veličkai, laimėjo 7:0 (29:16). „Milsa“ po šešių iš eilės J.Gusto taškų sumažino atsilikimą iki 22:29. Iki didžiosios pertraukos ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis, tad sužaidus pirmus du ketvirčius svečiai buvo priekyje 40:32.

Trečiajame kėlinuke vaizdas kardinaliai pasikeitė. Šeimininkai po truputį vis mažino skirtumą. Po J.Gusto ir G.Dranginio taiklių metimų „Milsa“ pralaiminėjo 38:40, tritaškį pataikius D.Židanavičiui – 48:50. Nuo šios akimirkos iniciatyvą perėmė šeimininkai. Atakas sėkmingai užbaigus G.Dranginiui, V.Venckevičiui ir R.Jankūnui „Milsa“ išsiveržė į priekį 60:55.

Bet TRIOBET žaidėjai nepasidavė ir po A.Lengvenio bei Š.Straševičiaus taiklių metimų sumažino taškų deficitą iki minimumo (62:63). Likus žaisti tris minutes „Milsa“, pataikius J.Gustui ir V.Venckevičiui, dar pirmavo 68:64. Bet rungtynių pabaigą geriau sužaidė labiau patyrę TRIOBET krepšininkai. Jie po sėkmingų A.Lengvenio ir V.Vainausko dvitaškių bei A.Rutkausko baudų metimų džiaugėsi pergale rezultatu 74:68.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Milsa“: J.Gustas – 19 taškų (5 perimti kamuoliai), R.Jankūnas – 16, V.Venckevičius – 10;

TRIOBET: A.Lengvenis – 19 (10 atkovotų kamuolių, 24 naudingumo balai), G.Velička (9 atkovoti kamuoliai) ir Š.Straševičius – po 12 taškų.