Lygos

Naujienos

Trečiajame kėlinyje pabėgę "Savanoriai" paliko už nugarų "Vilkus"

2011 Gruodžio mėn. 7 d.
Trečiajame kėlinyje pabėgę "Savanoriai" paliko už nugarų "Vilkus"
A pogrupyje laukia ypač įdomios dvikovos.

Svarbią pergalę "C" lygos A pogrupyje iškovojo "Savanoriai", po nesėkmės "Šilainiams" atsitiesę rungtynėse prieš "Vilkus". Namuose rezultatu 83:70 iškovota pergalė "Savanorius" išlaikė prie pogrupio lyderių - "Šilainiai", "A" komanda ir "Savanoriai" turi po penkias pergales bei du pralaimėjimus. Tiesa, "Sidnėjus" (5-1) dar turi vienas rungtynes rezerve, be to, bet kuriuo metu gali iššauti ir "Media inovacijos" (4-2). Taigi A pogrupio lentelės viršuje kaip niekad karšta.

 

Tuo tarpu "Vilkai" dar gali tvirtai kovoti dėl aukštesnės vietos, garantuosiančios patekimą į atkrintamąsias varžybas. Apie jas šnekėti gal dar ankstoka, tačiau sužaidus beveik pusę reguliaraus sezono, kiekvienas taškas iškovotas šiais metais yra labai svarbus.

 

Rungtynės prasidėjo permainingai. Pirmojo kėlinio viduryje "Vilkai" šovė į priekį 16:8. E. Čižinausko tritaškis prabudino šeimininkus, kurie baigiantis kėliniui surengė atsakomąjį spurtą, išvedusį juos į priekį 19:18. Atkakliai buvo sužaistas ir antrasis kėlinys. Artėjant ilgajai pertraukai "Savanoriai" buvo pabėgę 44:36, bet S. Salmanavičius atsakė keturiais, o A. Šalaševičius dviem taškais, ir šeimininkai tebeturėjo dviejų taškų persvarą - 44:42.

 

Antroje rungtynių pusėje vyko ta pati kieta nuožmi kova. Akimirkai "Vilkams" paleidus varžovus, šie pasinaudojo puikia proga ir po 14:2 spurto pabėgo 62:46. Ilgai lauktą svečių tritaškį smeigė M. Ručinskas, nutraukęs "Vilkų" taškų badą šiame kėlinyje. Tačiau "Savanoriai" vistik ramiai sulaukė lemiamo ketvirčio pradžios pirmaudami 70:52. Įsibėgėjus ketvirtajam kėliniui S. Daujoto blokas, po kurio J. Ališauskas smeigė tritaškį, išsprendė visus galvosūkius šiose rungtynėse. "Vilkai" kantriai naikino "Savanorių" persvarą ir buvo priartėję iki vienuolikos taškų, tačiau pakovoti dėl pergalės jau buvo nebeįmanoma.

 

"Savanorių" ekipos treneris Remigijus Lemanas buvo sunerimęs rungtynių eiga: "Į mačą susirinkome tikrai ne per gausiausiai. Nesisekė mesti ir E. Čižinauskui, tad dėl pergalės teko rimtai pakovoti. Su komanda buvome sutarę, jog šiandien buvo palankiausias laikas sužaisti rungtynes, nes savaitgaliais žaidėjai ypač išsilaksto. Iki naujųjų metų norėtųsi išlikti turnyrinės lentelės viršuje, antra-trečia vieta įpusėjus reguliariam sezonui būtų pats tas."

 

"Vilkų" komandos treneris Sauliu Salmanavičius dėl vėlyvų rungtynių šyptelėjo: "Kažkiek sutrukdė šaltis salėje bei žaidžiamas laikas. Tačiau pasiteisinimų neverta ieškoti. Iš tikrųjų, patys nesusirenkame į rungtynes, tad trūksta susižaidimo. Štai šiandien iš septintuko, du žaidėjai pirmąkart rungtyniavo... Kaip bebūtų turime vieną tikslą, užuotį ir siekį - kovoti dėl kelialapio į kitą etapą - ir tikiu, kad tai galime padaryti."

 

"Savanoriai": T. Daškauskas 24 tšk. (25 tk. k.), E. Čižinauskas 17 tšk. (9/2 tritšk.), G. Purauskas 14 tšk.

"Vilkai": M. Ručinskas ir S. Salmanavičius (11 atk. k.)po 18tšk., M. Čižas 10 tšk.

 


Komentarai: