Lygos

Naujienos

“Tornado” KM- “Centromera” nesunkiai nugalėjo KM „Perkūnas-Šilainiai“

2011 Gruodžio mėn. 20 d.
“Tornado” KM- “Centromera”  nesunkiai nugalėjo KM „Perkūnas-Šilainiai“
V.Mitalauskas (su kamuoliu) pelnė 26 tšk. ir pridarė daugiausiai nemalonumų KM „Perkūnas-Šilainiai“ komandai

Moksleivių lygos 1995-96 metų grupės C pogrupio rungtynėse “Tornado” KM- “Centromera” (6-0) nesunkiai, 86-48 nugalėjo KM „Perkūnas-Šilainiai“ (1-5) komandą. Aiškiais favoritais prieš rungtynes laikyti “Tornado” KM- “Centromera” aikštelėje turėjo įrodinėti savo pranašumą. Visus kėlinukus įtikinamai laimėję G.Žibėno auklėtiniai įsirašė šeštąją pergalę iš tiek pat galimų.

 

Rungtynes daug tvirčiau pradėjo “Tornado” KM- “Centromera”. V.Mitalausko ir E.Kuzabavičiaus pastangomis svečiai spurtavo 12-2. Kibiai gindamiesi “Tornado” KM- “Centromera” privertė klysti aikštelės šeimininkus. Greiti taškai iš po krepšio sukrovė dviženklę persvarą “Tornado” KM- “Centromera” 34-14. KM „Perkūnas-Šilainiai“ gyvi buvo tik L.Raicevičiaus, T.Šveistrio ir T.Mačiulio dėka, kurie po pirmosios rungtynių pusės buvo surinkę visus komandos taškus. Po pirmosios pusės 42-20 pirmavo “Tornado” KM- “Centromera”.

 

Didžiosios pertraukos metu buvo pakalbintas “Tornado” KM- “Centromera” treneris G.Žibėnas apie komandos tikslus šiose varžybose. “Visų pirma reikia gerbti priešininką ir nusiteikti rungtynėms, ko mano auklėtiniai kolkas nepadarė. Tikslas – susikurti šventinę nuotaiką ir sėkmingai pabaigti senus metus”,- pasakojo G.Žibėnas.

 

Antroje rungtynių pusėje KM „Perkūnas-Šilainiai“ komandai geriau sekėsi žaisti puolime, tačiau didelis klaidų skaičius ir toliau neleido, kaip lygus su lygiais, žaisti su grupės lyderiais. KM „Perkūnas-Šilainiai“ komandos treneris J.Barkauskas ypatingai akcentavo gynybą rungtynėse, bei negailėjo kritikos pliaupsnių savo žaidėjams.

 

Nusileisdami ūgiu “Tornado” KM- “Centromera” krepšininkams, kovą dėl kamuolio aikštelės šeimininkai pralaimėjo triuškinamai. V.Mitalauskas karaliavo baudos aikštelėje ir jo dėka “Tornado” KM- “Centromera” trečiajame kėlinyje įgijo 30 taškų persvarą (60-30). Paskutiniajame ketvirtyje KM „Perkūnas-Šilainiai“ krepšininkai kovojo dėl garbės. Sumažinę klaidų skaičių J.Barkausko auklėtiniai nesileido visiškai sutriuškinami ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 48-86.

 

Po rungtynių J.Barkauskas nebuvo labai nusivylęs savo krepšininkų pasirodymu: „Mūsų jaunimas nedalyvauja jokiuose Lietuvos moksleivių lygos čempionatuose, ir šiame turnyre jie stengiasi pasirodyti kuo geriau. Man svarbiausia, kad yra darbas ir noras, o pergalės ateis su laiku“,- optimistiškai kalbėjo treneris.

 

 KM „Perkūnas-Šilainiai“: L.Raicevičius 19 tšk., D.Šveistrys 12 tšk., T.Mačiulis 11 tšk.

 

“Tornado” KM- “Centromera”: V.Mitalauskas 26 tšk., M.Kuprijanovas, L.Piliponis ir A.Juravičius po 12 tšk.


Komentarai: