"Top Sport" ir toliau skina pergales "A" lygoje

2011 m. lapkričio 22 d.

Ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo „Top sport“ krepšininkai treniruojami G.Staniulio. Itin rezultatyviose rungtynėse 111-96 „Top Sport“ sugebėjo palaužti „Fortus- Amicus“ komandos pasipriešinimą. Galutinis rezultatas neatspindi kovos vykusios aikštelėje. Visas rungtynes vyko apylygė kova ir tik rungtynių pabaigoje tiksliau sužaidę  „Top Sport“ krepšininkai iškovojo pergalę.

Rungtynes tiksliau ir energingiau pradėjo aikštės šeimininkai „Top Sport“ krepšininkai, kurie jau pirmosiomis minutėmis spurtavo rezultatu 13-0. Po dviejų iš eilės Š.Kenstavičiaus tritaškių „Fortus Amicus“ deficitas  sumažėjo iki 5 taškų, tačiau tada iššovė G.Kurtinaitis, kuris pataikė tris tritaškius iš eilės. 30-22 po pirmojo kėlinuko pirmavo „Top Sport“ krepšininkai.

Antrajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. „Fortus Amicus“  įpusėjus kėlinukui, po taiklaus P.Bružausko tritaškio išlygino rezultatą 43-43, tačiau per likusį laiką neįstengė jo persverti.

Trečiajame kėlinuke komandos išlaikė aukštą žaidimo tempą ir žaibišku greičiu rinko taškus. 10 tritaškių metimų per kėlinį pataikiusios komandos taiklumu galėtų prilygti eurolygos komandoms. Net 31 tašką per kėlinį surinkusi „Top Sport“ komanda įsiveržė į priekį rezultatu 82-70.

Mažai dėmesio skirdamos gynybai komandos ir paskutiniajame kėlinuke taškus rinko nesustodami. „Fortus Amicus“ krepšininkai dėka A.Lencevičiaus taiklių tolimų metimų dar  bandė kabintis „Top Sport“ krepšininkams į gerkles, tačiau labiau patyrę G.Staniulio auklėtiniai protingai sužaidė rungtynių paskutines minutes ir šventė pergalę.

Po rungtynių pakalbintas „Top Sport“ vadovas G.Staniulis teigė: „Pirmadienis yra gera diena, nes po savaitgalio susirenka visi krepšininkai. Pergalė buvo iškovota pelnytai, kadangi komanda puikiai atakavo krepšį . „Fortus Amicus“ treneris R.Urkis buvo patenkintas komandos žaidimu puolime, bet ne gynyboje ir gyrė priešininkus: „Praleidžiant 111 taškų laimėti varžybas ko gero neįmanoma. Varžovai puikiai skirstė kamuolį vienas kitam ir surasdavo laisvus komandos draugus“.

„Top Sport“ : G.Kurtinaitis 32 tšk., Š.Zablockis 22 tšk., V.Jasikevičius 13 tšk. (6 rez.p.)

„Fortus-Amicus“: K.Tarvydas 24 tšk. (8 atk.k.), A.Lencevičius 20 tšk. (5 rez.p., 5 per.k.), P.Bružauskas 19 tšk.