Lygos

Naujienos

Svarbi informacija ir nutarimai dėl tolimesnės sezono eigos!

2020 m. birželio 2 d.
dsc_8261ewe.jpg
Svarbi informacija ir nutarimai dėl tolimesnės sezono eigos!

Informuojame, kad atlikus visuose čempionatuose dalyvaujančių komandų apklausas, priimti šie sprendimai dėl tolimesnės sezono eigos:

  • A, B, C, „Verslo įmonių“ ir Veteranų lygų pirmenybės bus atnaujintos š. m. rugsėjo-spalio mėnesiais. Vykdymo sistema atskirose lygose bus pakoreguota aptariant ir suderinant su komandų vadovais. Šių čempionatų atnaujinimo ir užbaigimo klausimo svarstymas vyks š. m. rugpjūčio 17-20 dienomis.
     
  • Vienintelis „Savaitgalio“ Pavasario lygos čempionatas planuojamas atnaujinti nuo š. m. birželio 16 d. Pirmenybės vyks ne tik savaitgaliais, bet ir darbo dienomis vakarais, laikantis visų nurodytų SAM rekomendacijų.
     
  • KKML moksleivių grupių pirmenybės vasarą nebus tęsiamos. KKML administracija, atsižvelgdama į apklausos rezultatus ir į vis dar aukštus reikalavimus varžybų uždarose patalpose organizavimui, nutaria vasarą pirmenybių netęsti. Siūlysime komandoms sezoną pratęsti ir užbaigti rugsėjo 14 – spalio 4 dienomis. Galutinį sprendimą, pasitarę su komandų treneriais, priimsime rugpjūčio 17-20 dienomis.

KKML visada bus už pirmenybių užbaigimą ir prizininkų išaiškinimą sportiniu principu. Saugokite save ir likite sveiki. Visiems linkime gražios vasaros.