Sužaisti „Savaitgalio“ lygos aštuntfinaliai – kokios šviežiai iškeptos ketvirtfinalių poros?

2021 m. spalio 11 d.

„Savaitgalio“ lygos atkrintamųjų starte nestigo triuškinančių rezultatų, tačiau kelios aštuntfinalių poros varžėsi itin atkakliai. Startą atkrintamosioms jau penktadienio vakarą davė aštri „Katos grupė“ ir „No Name“ ekipų dvikova. Po išties permainingos kovos pergale rezultatu 51:48 džiaugėsi „No Name“ vyrai.

„ARV auto“ krepšininkai be nesklandumų įrodė, jog yra poros favoritai ir „Prieš Pirtelę“ nugalėjo įtikinamai – 61:46.

Pergale bei bilietu į ketvirtfinalį džiaugėsi ir „EuroAtletas“. „Savaitgalio“ lygos aštuntfinalio akistatoje su „420“ ekipa „EuroAtletas“ iškart šovė į priekį, vienu metu skaičiavo net 30 taškų persvarą ir nuskynė pergalę rezultatu 71:58.

Jau pirmajame kėlinyje triuškinti varžovus pradėję „Abelos“ krepšininkai be vargo pasiekė „Savaitgalio“ lygos ketvirtfinalio stotelę. „Traidenis“ buvo įveiktas rezultatu 95:60.

Nors ketvirtajame kėlinyje geresnę poziciją buvo užėmę AMPB, tačiau likus mažiau nei dviem minutėm trim iš eilės tritaškiais „Arena Billiards“ žaidėjai ne tik sumažino skirtumą iki minimumo, bet ir, panašu, šokiravo varžovus.  Iniciatyvą perėmę „Arena Billiards“ tiksint paskutinėms varžybų sekundėms jau pirmavo 2 taškais, o paskutinis AMPB metimas iš po krepšio nebuvo sėkmingas. Finalinis rezultatas 76:74 skelbė „Arena Billiards“ pergalę.

Užtikrintą pergalę, tik kiek neužtikrintu rezultatu (71:67) pasiekė „UKG Stadionas“, baigiantis ketvirtam kėliniui leidęs „Santa Barbara“ ekipai ištirpdyti dvidešimties taškų deficitą.

Varžovų klaidomis sėkmingai pasinaudoję „Gemavila“ žaidėjai rezultatu 68:59 įveikė ir iš tolimesnės kovos eliminavo „Didvyrių“ komandą.

„Skaitmeninė Akis“ kibo į atlapus A. Puškino gimnazijos komandai, tačiau ketvirtajame kėlinyje neberado ginklų prieš geležinę varžovų gynybą. A. Puškino gimnazija lemiamą ketvirtį laimėjo 15:4, o pergale džiaugėsi rezultatu 68:55.

Ketvirtfinalio susitikimai bus žaidžiami spalio 17 d. (sekmadienį). Porų nugalėtojai spręsis iš vienerių rungtynių.