Lygos

Naujienos

Startuoja „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionatas: įpykusios „No Name“ ir „Sigis atvirkščiai“ ruošia bombas

2019 Vasario mėn. 8 d.
Startuoja „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionatas: įpykusios „No Name“ ir „Sigis atvirkščiai“ ruošia bombas

Šį savaitgalį startuoja „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionatas, kurį penktadienio vakarą „atidarys“ „Partizanai“ ir „UKG Stadionas“ komandų akistata. Šeštadienį bus sužaistos dar dvejos, sekmadienį – net penkerios rungtynės, ir taip šešiolika komandų įsiūbuos naująjį čempionatą.

Intrigos jame netrūks. Jei prieš savaitę finišavusiame rudens-žiemos čempionate, galima teigti, tradiciškai triumfavo A. Puškino gimnazija, tai pavasarį, dažniausiai, viskas klostosi ne taip nuspėjamai. Užtenka paminėti, jog Pavasario čempionatų nugalėtojais tampa „ne tie, kaip visada“: pernai nugalėjo „Aktyvistai-Vilijampolė-Džymas“, užpernai – „Talga& co“, 2016-aisiais – „Perkūno“ veteranai, prieš tai „Eura“ bei „Šilainiai“.

Pavasario čempionatas pasipildė sauja naujų komandų, tai: „Didvyriai“, „Lampėdis“, „Partizanai“ bei „Senamiestis-Aleksotas“. Likusios dvylika komandų dalyvavo prieš tai vykusiose pirmenybėse, tai: „Skaitmeninė akis“, „Arena Billiards“, „No Name“, „Amerigo“, A. Puškino gimnazija, „Rožių kerštas“, „UKG Stadionas“ (buv. BC „Agapė“), „ARV auto“, „Studentai“, „Sigis atvirkščiai“, „Abela“ ir „Santa Barbara“.

Žiūrint sudėtis „ant popieriaus“, panašu, jog bombas ruošia bent pora komandų, kurios dėl neseniai patirtų nesėkmių vis dar jaučia sportinį pyktį.

Eilinį kartą bronzinį finalą pralaimėjusi „No Name“ sudėtį papildė trimis aukštos klasės žaidėjais. Eimantas Aukštikalnis „Verslo įmonių“ lygoje renka po 29,20 naudingumo balo, iš „ARV auto“ persikėlęs Egdaras Jakavičius ten buvo lyderis ir fiksuodavo 27,00 naudingumo vidurkį, o Arūnas Rožė pernai „Euros“ ekipoje buvo tvirtas ramstis tiek puolime, tiek gynyboje (14,33 tšk., 7,39 atk. k., 16,50 naud. b.).

Su šiais žaidėjais iš „No Name“ bus laukiama pergalių ne tik grupės varžybose, ne tik aštuntfinalių ar ketvirtfinalių etapuose, bet tikriausiai ir medalių dalybų metu.

Kiek mistiškiau atrodo „Sigis atvirkščiai“ ekipos papildymai, tačiau jei pernai su tuo, ką turėjo, komanda iškovojo bronzos medalius, tai pasistiprinus keliais pajėgiais žaidėjais, „Sigiai“ galės atsigriebti po pralaimėjimo ketvirtifnalyje.

Prie komandos prisijungė aukščiausiame Lietuvos lygyje žaidę Rokas Grinius, Lukas Brazdauskis, Arūnas Sakalauskas bei mėgėjų krepšinyje spindintis Artūras Lencevičius.

Stengtis gerai pasirodyti „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionate tikrai verta. Kas žino, galbūt skautai atkreips dėmesį, kaip tai padarė pernai radarus atsukę į tuomet dominavusį Juozą Ramanauską. Iš „Savaitgalio“ lygos aukšaūgis šoktelėjo į NKL!

Bonusas

Jei dar nepastebėjote, komandos savo puslapiuose save apibūna itin kūrybiškai, tad kai kuriuos perliukus tikrai verta pakartoti.

„Santa Barbara“: „Neapsigaukite praeito sezono statistika – šįkart laimėsime daugiau.“

„Rožių kerštas“: „Rožių žiedlapiai simbolizuoja mūsų jaunystę ir patį jėgų žydėjimą. Rožių spygliai – mūsų nusiteikimas ir charakteris aikštelėje. Kerštas – mūsų užsidegimas grįžti į aikštelę geresniais nei buvome prieš tai.“

„UKG Stadionas“: „UKG stadionas – vieta, kurioje vasarą intensyviai užsiimama krepšiniu, futbolu ir tinkliniu. Čia ir susitiko keletas pirmųjų žmonių, kurie nusprendė sukurti krepšinio komandą ir išbandyti savo jėgas KKML. Pirminį savo vardą – „Agapė“ keičianti komanda sau kelia aukštus tikslus. Bandysime visiems varžovams demonstruoti gerą ir kokybišką krepšinį!!!“

„Abela“: „Įmonės darbuotojų pagrindu sudaryta komanda dirbti ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgalį :)“


Komentarai: