Startavo 10-asis Bendruomenių krepšinio lygos sezonas

2017 m. spalio 21 d.

Spalio 21 dieną kovas pradėjo jau 10-ojo Bendruomenių lygos sezono komandos. Starte atsižymėjo aštuonios ekipos, sužaidusios keturis susitikimus. Apie kiekvieną jų trumpai apžvalgoje.

Padauguva – Asociacija Aktyvistai-Kaniūkai 90:51

Pirmoji neabejotina pergalė pasiekė Padauguvos kiemą. Kauno rajono krepšininkai rezultatu 90:51 įrodė pranašumą prieš Asociacija Aktyvistai-Kaniūkai krepšinio mėgėjus. Intriga blėso nuo pat pirmojo kėlinio, kuomet Padauguvos krepšininkai vis geriau pajuto žaidimo tempą ir nurūko į priekį 28:16.

Po apylygiai sužaisto antrojo kėlinio, trečiajame Padauguva įjungė dar aukštesnę pavarą ir sužaidė geriausią ketvirtį – 28:8. Likęs laikas tebuvo formalumas.

Nugalėtojus į priekį vedė Marius Rudžionis, pelnęs 28 taškus ir surinkęs net 40 naudingumo balų. Aktyvistų-Kaniūkų gretose rezultatyviausiai žaidė Modestas Būdvytis – 16 tšk.

Dainava-AKSA – BESK 88:63

Kryptingai link pergalės žengusi Dainava-AKSA po trijų kėlinių skaičiavo net 32 taškų pranašumą, tad ketvirtajame kėlinyje leido varžovams kiek atsigauti. BESK kompanija tuo pasinaudojo ir sušvelnino skirtumą bent septyniais taškais.

Toks galingas Dainava-AKSA komandos startas ne atsitiktinis – ji pernai žaidė Bendruomenių lygos finale. Tuo tarpu BESK krepšininkai nėra mėgėjų lygos naujokai, tad geresnių rezultatų iš jų, be abejonės, sulauksime.

Dainava-AKSA ekipoje naudingiausiai sužaidė Eimantas Grigaliūnas (23 tšk., 5 rez.p., 9 išprov. praž., 33 naud. b.), o Vaidas Palaikis sumetė 25 taškus. BESK komandoje Mindaugas Samuolis pelnė 15 taškų.

Vieningas Kaunas – Didvyriai 52:54

Didžiausią intrigą šeštadienį Bendruomenių lygoje padovanojo ši dvikova. Permainingoje kovoje stipriausias kortas Didvyriai išmetė ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo 25:11. Komandiškai žaidę nugalėtojai rėmėsi vienuolika žaidėjų.

Labiausiai iš jų išsiskyrė Evaldas Tamulis (13 tšk.) ir Rolandas Raudys (10 tšk.). Viningui Kaunui Arnoldas Rupeika pelnė 18, Mantas Navalinskas – 17 taškų.

Senamiestis-Aleksotas – BC Spurtas-Madrid 61:77

Gana stabiliai rungtynes kontroliavę ispanai didelių bėdų sezono starte išvengė. BC Spurtas-Madrid komandoje dviženklį pelnytų taškų skaičių rinko Petras Aleksonis (21 tšk.), Igoris Konovalenko (15), Vytautas Peseckis (11), Artūras Kaminskas (11) ir Andrius Čekanauskas (10).

Senamiestis-Aleksotas komandą tempė Darius Kisielius (16 tšk.) ir Paulius Paknys (15).

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV ir Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui" lėšomis.