„Sporto manija“ pranoko blankiai bronziniame finale atrodžiusią „Omegą“

2015 m. birželio 6 d.

„Kauno dienos“ Didžiosios taurės bronzinio finalo metu vos penkiese žaidę „Omegos“ krepšininkai „Sporto manijai“ rimčiau pasipriešino tik du kėlinius. Ganėtinai ilgesnį atsarginių žaidėjuo suolelį turėjusi „Sporto manija“ po ilgosios pertraukos į priekį spruko neatsigręždama, o galutinis rezultatas skelbė daugiau nei įtikinamą pergalę 125:81.

P. Danisevičiaus, I. Fiodorovo, P. Liesio, J. Petkaus ir J. Špoko penketukas dvikovos starte žaidė pagirtinai ir pusantro kėlinio lenkė dar padus pašilinėjusią „Sporto maniją“ (39:33).

Anksčiau ar vėliau pastarieji turėjo įjungti aukštesnę pavarą, ir tai padarė antro kėlinio pabaigoje. Laisvesnį ir greitesnį puolimą pradėjusi demonstruoti „Sporto manija“ spurtavo 13:0, aplenkė varžovus ir visam laikui perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Po pertraukos „Omegai“ neatsilikti padėjo I. Fiodorovo tritaškiai (57:63), tačiau varžovai atsakė 16:0 atkarpa ir galutinai nusprendė rungtynių baigtį (79:57).

„Sporto manija“: V. Pikalavičius 25 tšk. (12 atk. k., 36 naud. b.), K. Pupinis 22 tšk., M. Kudirka ir M. Stašelis po 17 tšk., D. Pogužinskas 14 tšk., M. Linkevičius 10 tšk. (13 atk. k., 10 rez. p.).

„Omega“: P. Danisevičius 24 tšk., I. Fiodorovas 21 tšk., J. Špokas 14 tšk., J. Petkus 12 tšk., P. Liesis 10 tšk.

Susijusi naujiena - Finalo pratęsimą sausai laimėjęs „Autodylas-Darbiečiai“ iškovojo „Kauno dienos“ Didžiąją taurę