SK „Medikas” nušlavė KTU „Plienas” penketuką

2011 m. lapkričio 15 d.

Trečiąją pergalę B lygoje iškovojo SK Medikas, namuose 95-64 nepasigailėjęs KTU „Plieno komandos. Gražų akiai krepšinį demonstruojanti SK „Medikas komanda toliau įrodinėja, kad šį sezoną sieks aukščiausių rezultatų. Tiesa į rungtynes susirinko ne visi SK „Medikas krepšininkai, tačiau pasiekti pergalę tai nesutrukdė.

Rungtynes ypatingai užsivedęs pradėjo SK „Medikas pagrindinis įžaidėjas M.Nesčiokas pelnės du tritaškius metimus iš eilės. Tačiau KTU „Plieno komandos lyderis A.Knezys atsakė lygiai tokiais pat dviem tritaškiais. Likusį kėlinio laiką KTU „Plieno krepšininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus. Tuo puikiai pasinaudojo SK „Medikas lyderis M.Laukaitis, pelnęs 10 taškų be atsako ir po pirmojo kėlinio sukrovęs savo komandai dviženklę persvarą 21-10.

Antrajame kėlinyje KTU „Plienas” ,dėka D.Milaknio ir A.Knezio individualaus meistriškumo, tirpdė šeimininkų pranašumą. Netaiklūs baudos metimai kišo koją aikštės šeimininkams. Pasibaigus antrajam kėlinukui švieslentėje degė rezultatas 39-32.

Trečiajame kėlinuke KTU „Plienas” lipo aikštės šeimininkams ant kulnų, tačiau R.Rakausko ir L.Vaičekausko vedini SK „Medikas” krepšininkai išlaikė trapų šešių taškų pranašumą. O kėlinio pabaigoje po M.Narbuto dviejų dvitaškių metimų SK „Medikas” padidino pranašumą iki rekordinio 15 taškų pranašumo 61-46.

Paskutinį tašką šiose varžybose padėjo SK „Medikas” krepšininkai kėlinį pradėję atkarpa 11-0. Du M.Nesčioko tritaškiai, vienas M.Narbuto tritaškis ir greita ataka iš po krepšio palaidojo visas KTU „Plieno” viltis pakovoti dėl pergalės. Svečių jėgos išseko dėl atsarginių žaidėjų suolelis sutrumpėjo dėl išnaudoto pražangų limito. Silpnai gindamasi KTU „Plieno” komanda praleido dar tris M.Laukaičio tritaškius ir leidosi sutriuškinami.

Po varžybų KTU „Plieno” komandos lyderis A.Knezys nebuvo nusiminęs ir optimistiškai žvelgė į ateitį: šiandien tiesiog buvo ne mūsų diena, kitas rungtynes pasistengsime sužaisti geriau gynyboje”.

SK „Medikas”: M.Laukaitis 24 tšk. (7/5 tritaškiai), M.Narbutas 19 tšk. (6 rez.p.), K.Vaičekauskas 17 tšk. (9 atk.k.)

KTU „Plienas”: A.Knezys 22 tšk. (6 atk.k., 4 rez.p.) , D.Milaknis 21 tšk., E.Bacevičius 10 tšk. (11 atk.k.)