„Sigis atvirkščiai“ džiūgauja – šios kompanijos rankose pirmasis „Savaitgalio“ lygos auksas!

2019 m. gegužės 27 d.

Gegužės 25 dieną vykusiame „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato finale „Sigis atvirkščiai“ rezultatu 96:91 įrodė jėgą prieš „UKG Stadionas“ krepšininkus ir pirmąkart komandos istorijoje tapo lygos čempionais. „UKG Stadionas“ ekipai tai buvo taip pat pirmasis finalas.

Ilgiau pirmoje finalinių rungtynių pusėje pirmavę „UKG Stadionas“ krepšininkai iniciatyvą prarado po ilgosios pertraukos. Aurimui Gaveliui ir Matui Kabašinskui prisirinkus asmeninių pražangų, „Sigis atvirkščiai“ ėmė dominuoti po varžovų krepšiu – iš po krepšio iš viso pelnė net 64 taškus, kovą po lenta laimėjo įtikinamai 64-49, o puolime nusigriebė net 22 kamuolius.

10 iš jų susirinko galingai finale žaidęs Žygimantas Krupskis. Jo pasirodymas (28 tšk., 24 atk. k., 34 naud. b.) buvo įvertintas – „Sigis atvirkščiai“ komandos įkūrėjas atsiėmė naudingiausio finalo žaidėjo prizą. Jei ne 9 iš 9 pramesti baudų metimai, Ž. Krupskio pasirodymas galėjo būti dar įspūdingesnis.

„Mano planas buvo kaip visuomet – drąskyti varžovų gynybą, – atviravo Ž. Krupskis ir pridūrė, jog jų žaidime sudėtingų triukų nebuvo. – Jokio plano nebuvo, vienas kitą gerai žinome, tad tiesiog reikėjo gerai sukovoti ir laimėti medalį.

Pagaliau laimėjom ir labai džiaugiuosi dėl komandos. Visa chebra tikrai atsidavė. Labai džiaugiuosi, pagaliau šita lyga laimėta, ir jei atvirai, pavargau nuo krepšinio, reikia pailsėti, vasara atėjo. Ačiū visiems, buvo malonu, ačiū teisėjams, atsiprašau jų taip pat už savo smarkesnius poelgius.“ – širdį atvėrė Ž. Krupskis.

Rungtynių apžvalga ir komentarai:

„Pirmoji pusė buvo tikrai gera, turėjom plius dešimt taškelių, atrodė, sekėsi viskas. Žinojome, kad varžovai antroje pusėje duos didesnę kovą, o koją pakišo tai, jog visi pagrindiniai žaidėjai prisirinko pražangų, juos reikėjo išimti iš žaidimo, manau, tas išbalansavo mūsų žaidimą. Mūsų pagrindinį centrą greitai subaudavo, turėjo saugotis. Žinom, kad „Sigis“ žaidžia kietą kovą, gal teisėjai kažkur kažko nesušvilpė, bet taip tau yra. Ir metimai antroje pusėje labai nekrito. Kad ir žaidėjai metikai, tikrai gali pataikyti, bet visiškai užsirišo krepšys, – nuogastavo „UKG Stadionas“ vadovas Robertas Gustas, tačiau pasidžiaugė pakankamai sėkmingu sezonu. – Šiaip sezoną tikrai vertinu puikiai, komanda antri metai tik surinkta. Kad ir pralaimėjom, bet visi laimingi ir vertinam antrąją vietą. Būtume laimėję auksą tai būtų wow ir švęstume savaitę.“