Šeštadienį praūžė Bendruomenių lygos maratonas (foto)

2012 m. sausio 14 d.

Šeštadienį (sausio 14 d.) J. Dobkevičiaus vid. mokyklos sporto salėje buvo sužaistos net penkios Bendruomenių lygos kovos. Didelių netikėtumų komandos nepateikė - visų susitikimų laimėtojai turnyrinėje lentelėje žengė aukščiau už varžovus. Tačiau trumpai apie kiekvieną dvikovą...

Bendruomenių lygos turnyrinė lentelė.

Žemiejie Kaniūkai (8-0), vienvaldžiai B pogrupio lyderiai, didelių sunkumų neturėjo su tik vieną pergalę turinčius Kaunėnus (1-7). Jei pirmoje rungtynių pusėje rungtynių favoritai dar buvo "pusę kojos lovoje" ir po dviejų kėlinių turėjo vienuolikos taškų persvarą, tai antroje rungtynių dalyje Žemieji Kaniūkai paliko Kaunėnus už nugaros. Pergalė įspūdinga - 81:41.

Žemieji Kaniūkai: T. Matulevičius ir V. Venclovas po 22 tšk., K. Samušis 12 tšk. (17 atk. k.).

Kaunėnai: M. Zaviliauskas 14 tšk. (11 atk. k.), M. Česionis 10 tšk., T. Šova 7 tšk. (21 atk. k.).

Rungtynių statistika ir nuotraukos.

***

Atkakliausia dienos kova vyko tarp Domeikavos (7-1) ir Kuršių (4-4) krepšininkų. Pirmoje rungtynių dalyje priekyje žengė Kuršių komanda, tačiau po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmė Domeikava. Visgi pastariesiems toli pabėgti nepavyko - iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus dviems minutėms Domeikava turėjo trapią trijų taškų persvarą. Svarbų dvitaškį pataikė N. Kovolenkinas, išvedęs ekipą saugesniu penkių taškų atstumu. Nors E. Tabola taip pat atsakė dvitaškiu, tačiau Domeikavos krepšininkai baudų metimais tolo nuo Kuršių, kuriems nebepavyko pralaužti varžovų gynybos. 89:81 pergale džiaugėsi Domeikavos krepšininkai.

Domeikava: P. Lekečinskas 32 tšk. (13 atk. k., 39 naud. b.), N. Kovalenkinas 16 tšk., V. Černiauskas 12 tšk.

Kuršiai: A. Malinauskas 31 tšk. (14 atk. k., 39 naud. b.), E. Tabola 20 tšk. (11 atk. k.), A. Žakžeckis 16 tšk.

***

Žaliakalnio (4-4) ir Sargėnų (0-8) dvikovoje intriga laikėsi du kėlinius. Vos šešiese į rungtynes susirinkę Sargėnai jėgų turėjo tik pirmajai rungtynių daliai. Po ilgosios pertraukos Žaliakalnio krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą, laimėjo kėlinį net 34:11 ir galėjo ramiai saugoti dvidešimt šešių taškų persvarą iki rungtynių pabaigos. Rezultatu 87:72 užtikrintą pergalę įsirašė Žaliakalnis.

Žaliakalnis: P. Mickūnas ir L. Simaška (11 atk. k.) po 25 tšk., B. Armolaitis 16 tšk. (14 atk. k.).

Sargėnai: V. Povilionis 29 tšk. (22 atk. k., 10 išprov. pr., 43 naud. b.), U. Būda 18 tšk., A. Diliūnas 13 tšk.

***

Ketvirtojoje šeštadienio dvikovoje A pogrupio lyderiai BC "Spurtas - Eiguliai" (7-1) įsirašė dar vieną pergalę. Rezultatu 84:64 buvo palaužti Panemunės (0-8) krepšininkai. Rungtynių eigoje Eigulių ekipa nors ir neišvengė duobių, tačiau palaipsniui didino persvarą ir varžovams net neleido pagalvoti apie pergalę.

BC "Spurtas - Eiguliai": I. Konovalenko 32 tšk., N. Krygeris 21 tšk., G. Mardosa 14 tšk. (10 atk. k.).

Panemunė: G. Šiškovas 17 tšk. (11 atk. k.), L. Budreika 16 tšk., S. Kepežinskas 14 tšk. (12 atk. k.).

***

Paskutinėje šeštadienio dvikovoje pergalę pasiekė įspūdingą puolimą pademonstravę Romainiai (3-5). Romainai 115:75 nugalėjo Didžiojo Aleksoto Draugiją (2-6) - artimiausią varžovę A pogrupyje. Visų rungtynių metu pirmavę Romainiai paskutinį akcentą padėjo ketvirtajame kėlinyje, pelnę 35 taškus.

Romainiai: M. Vilimas 33 tšk., P. Kontrimas 28 tšk. (11 atk. k.), T. Chramelia 20 tšk. (18 atk. k.).

Didžiojo Aleksoto Draugija: P. Paknys 30 tšk. (14 atk. k.), Š. Šiurna 19 tšk., A. Golubickas 12 tšk.