"Serksta-Lekėčiai" patiesė "Grifoną"

2012 m. vasario 25 d.

Artėjant į pabaigą Veteranų "40+" lygos reguliariojo sezono kovoms įspūdingą pergalę pasiekė "Serksta-Lekėčiai" (7-6), rezultatu 56:113 nepalikę vilčių namuose žaidusiems "Grifono" (3-11) veteranams. "Serksta-Lekėčiai" sugniuždė varžovus jau pirmajame kėlinyje, kurio metu susikrovė triuškinantį pranašumą.

Rungtynių pradžioje svečiai sumetė net šešis tritaškius metimus, leidusius nuo pirmų minučių pabėgti į priekį. Prasidėjus antrajam kėliniui "Grifonas" turėjo net dvidešimties taškų deficitą. Šeimininkų žaidime pasimatė atgimimo ženklai, pirmiausiai - puolime. Po dviejų kėlinių "Serksta-Lekėčiai" ekipos persvara padidėjo vos trimis taškais - 33:56.

Visgi antroje rungtynių pusėje šeimininkams nepavyko grąžinti lauktos intrigos - svečiai spurtavo 12:3 ir nebepaliko abejingų rungtynių baigtimi. Galutinis rezultatas įspūdingas - 56:113.

"Serksta-Lekėčiai" žaidėjas Gintaras Žumbakys buvo nustebintas tokiu rungtynių rezultatu: "Nesitikėjome tokių lengvų rungtynių. Gal jie prarado užsidegimą..? Antrasis kėlinys buvo apylygis, tačiau pasipirešinimo antroje rungtynių pusėje nebesulaukėme. Tai buvo jų problema, o mes žaidėm kaip žaidėm. Be to, taikliai sumetėm metimus. Buvo progų pademonstruoti ir netradicinių krepšinio elementų. Mūsų žaidėjas Giedrius (Serkevičius) vaikystėje tokių metimų nemažai primesdavo, tik šįkart jau nepasisekė." - geros nuotaikos nestokojo G. Žumbakys.

"Grifonas": A. Dimavičius 18 tšk., E. Zubrickis 16 tšk., A. Rutkauskas 10 tšk.

"Serksta-Lekėčiai": E. Jočiūnas 29 tšk. (10 atk. k.), G. Serkevičius 27 tšk. (7 rez. p.), A. Ginevičius 19 tšk., G. Užpalis 15 tšk.