Sekmadienį atkrintamųjų serijas lygino keturios komandos, viena – žengė į Final4

2018 m. balandžio 9 d.

Balandžio 8 dieną vyko ne vienerios svarbios rungtynės įvairiuose KKML čempionatuose. Atkrintamųjų varžybų aštuntfinalio ar ketvirtfinalio serijas išlygino ir sezoną dar bent vienerioms rungtynėms pratęsė keturios komandos, o B lygoje į pusfinalį žengė „UNITED-ALTA Transportas“ ekipa.

„UNITED-ALTA transportas“ tritaškių bangos nublokštas SK „Medikas“ baigė pasirodymą B lygoje, pralaimėdami antras ketvirtfinalio rungtynes rezultatu 76:65.

Visas rungtynes apylygiai žaidusios komandos dėl patekimo į kitą etapą kovojo iki paskutinių minučių. Vis dėlto, begalinę tokių rungtynių patirtį turintys „United-Alta transportas“ komandos žaidėjai lemiamu metu neklydo. Liutauras Lukošenkinas, Andrius Gedminas ir Karolis Tarvydas smeigė po vieną tritaškį ketvirto kėlinio pabaigoje ir palaidojo visus „Mediko“ šansus pratęsti sezoną bent dar vienomis rungtynėmis.

„United-Alta transportas“ komanda kitame etape susitiks su „Kamidos“ ekipa.

Kauno „Reunion“ sekmadienį planą minimum įvykdė – laimėjo antras B lygos ketvirtfinalio rungtynes ir išlygino serijos rezultatą 1-1.

Aikštės šeimininkai šįkart buvo taiklesni, greitesni ir šoklesni nei varžovai. Tiesa, vienu šuoliu buvo per daug – paskutinę minutę greitos atakos metu varžovo metimą blokavęs Pijus Mykolaitis nesėkmingai nusileido ant parketo ir patyrė traumą.

Jo netektis gali skaudžiai atsiliepti „Reunion“ ekipai lemiamose rungtynėse, kadangi būten P. Mykolaitis buvo naudingiausias antrojo mačo žaidėjas (24 tšk., 9 atk. k., 33 naud. b.).

Pirmajame aštuntfinalio mače antausį nuo „Aisčių“ jaunimo gavusi „American Pizza“ antrajame mače buvo arti to, jog sukluptų ir antrą kartą, tačiau rungtynes laimėjo rezultatu 83:69

Greitą krepšinį demonstruojantys „Aisčiai“ trečiajame kėlinyje agresyvia gynyba išmušė iš vėžių labiau patyrusius varžovus, o prasidėjus ketvirtajam kėliniui, skirtumas buvo minimalus.

Nepaisant „Aisčių“ pastangų, susitvarkyti su „American Pizza“ aukštaūgiais buvo per daug sunki užduotis. Agresyvus žaidimas po krepšiu leido „American Pizza“ komandai susikrauti solidesnį pranašumą ir išlyginti serijos rezultatą.

Dar vieną lygybę išsikovojo vos penkiese namuose žaidę SK „Ežeriečio“ krepšininkai. C lygos aštuntfinalio antrajame mače šeimininkai vos dviem taškais 89:87 palaužė „LDK Palikuonis“, kuriems pirmajame susitikime buvo nusileista 70:76.

Tuo tarpu „Verslo“ lygoje ketvirtfinalio dramą išgyveno „Naftelf-Nowaco“ ir „Lietuviški patiekalai“ komandos. Antrose rungtynėse daugiau nei du kėlinius atsilikinėję „Lietuviški patiekalai“ surado sportinio pykčio truktelti į priekį.

Poros favoritai trečiajame kėlinyje laimėjo atkarpą 15:0 ir iniciatyvos nebepaleido. „Naftelf-Nowaco“ dar buvo priartėjusi iki vienuolikos taškų, tačiau svečiai galutinai pabėgo 82:62.

Lemiamas mačas vyks balandžio 10 d. antradienį 21:00 val. „Kauno energijos“ salėje.