„Savaitgalio“ Pavasario lygos ketvirtfinaliuose staigmenų neužfiksuota: į pusfinalius pateko patikrinti favoritai

2020 m. liepos 20 d.

Liepos 19 d. buvo sužaisti visi keturi „Savaitgalio“ Pavasario lygos ketvirtfinalių susitikimai. Etapas, kuriame nugalėtojas sprendžiasi iš vienerių rungtynių, paprastai pateikia ir kiek netikėtų rezultatų, tačiau šįkart pergales šventė patikrinti čempionato favoritai.

ARV auto – No Name 66:53

Pirmajame ketvirtfinalyje visi akcentai buvo sudėti į gynybą. Galingai gynyboje rungtyniavę „ARV Auto“ krepšininkai varžovams daug progų atakuoti iš patogių padėčių nesuteikė. Kietai žaidusi ir didžiąją mačo dalį kontroliavusi „ARV Auto“ rezultatu 66:53 įveikė ambicingąją „No Name“, taip patekdama tarp keturių stipriausių lygos komandų.

„ARV Auto“ komandoje labiausiai išsiskyrė P. Vaškevičiaus, R. Šipilos ir G. Aleksos trijulė, atitinkamai pelniusi 16, 14 ir 13 taškų.

„No Name“ gretose tik R. Švagždys įmetė dvižneklį taškų skaičių, įsirašęs 18 taškų. Po 8 pridėjo M. Zaremba ir M. Morkevičius.

Kamuolys Rankose – A. Puškino gimnazija 57:74

Antrąkart šiame sezone palaužti A. Puškino gimnazijos lygos naujokams nepavyko. Grupės varžybose pergalę prieš lygos grandus įsirašę „Kamuolys Rankose“ krepšininkai lemiamame etape suklupo 57:74.

Po ilgosios pertraukos A. Puškino gimnazijos krepšininkai su nauja jėga žengė į aikštę, o pasiūlyto tempo „Kamuolys Rankose“ kolektyvas atlaikyti nesugebėjo. Po ilgosios pertraukos visus taškus ant „i“ sudėję A. Puškino gimnazijos krepšininkai žengė jau į eilinį lygos pusfinalį.

A. Puškino gimnazijos gretose M. Gontarskas pelnė 19 taškų, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei sugriebė tiek pat kamuolių po krepšiais. M. Ramanauskas, J. Venckevičius ir P. Gaidelis surinko po 13.

„Kamuolys rankose“ ekipą į priekį vesti bandė 16 taškų pelnęs T. Milašauskas. Po 11 surinko A. Serpilovas (15 atk. kam.), ir V. Budžys.

Abela – BC 24 77:64

Sekmadienį „Savaitgalio“ Pavasario lygos ketvirtfinalių maratonas įgavo pagreitį, o trečiame dienos ketvirtfinalyje savo pranašumą įrodė „Abela“, rezultatu 77:64 įveikusi BC „24“ krepšininkus. Dominavęs Š. Krilavičius buvo sunkiai įmenama mįslė BC „24“ komandai, o emocionaliai pakiliai rungtyniavę „Abela“ krepšininkai galingai sužaidė ketvirtą ketvirtį ir tvirtai žengė į pusfinalį.

„Abela“ komandoje 30 taškų surinko bei 18 kamuolių atkovojo Š. Krilavičius. J. Pileckas pelnė 17 taškų, o 16 pridėjo L Garnelis.

BC „24“ ekipoje tradiciškai rezultatyviausias buvo 20 taškų įmetęs M. Krygeris. 17 surinko E. Vaina. 14 - J. Klimavičius (14 atk. kam.).

UKG Stadionas – Rimidus 63:54

Pusfinalio  batalijų maratoną uždarė „UKG Stadionas“ bei „Rimidus“ komandų dvikova. Po itin atkaklios kovos rezultatu 63:54 pergalę šventė „UKG Stadionas“ bei pratęsė savo žygį medalių link.

Puikiai rungtyniavęs M. Velička savo komandai leido pirmauti didžiąją rungtynių dalį, tačiau „UKG Stadionas“ galutinai rungtynių eigą perlaužė tik ketvirtojo kėlinio metu. Puikiai kovojusiai „Rimidus“ komandai sekančio žygio teks palaukti kitame sezone.

„UKG Stadiono“ komandoje M. Velička pelnė 23 taškus bei atkovojo 17 kamuolių. 11 įmetė M. Kabašinskas, o dvigubą dublį pridėjo A. Gavelis - 10 taškų bei 14 atkovotų kamuolių.

„Rimidus“ ekipoje P. Lekečinskas surinko 14 taškų (12 atk. kam.,), 13 - R. Živatkauskas. 11 pridėjo T. Ambraziejus.

Pusfinalyje „UKG Stadionas“ susikaus su jaunystės bei patirties derinį turinčia A. Puškino gimnazijos komanda, o „Abela“ stos į akistatą su „ARV Auto“.

Pusfinalio etape bus žaidžiamos dvejos rungtynes ir skaičiuojamas taškų santykis. Dvikovos vyks šį antradienį ir trečiadienį (liepos 21-22 d.), o finaliniai susitikimai – ateinantį penktadienį (liepos 24 d.).