Lygos

Naujienos

„Savaitgalio“ Pavasario lygos aštuntfinaliuose staigmenų neužfiksuota. Kitas išbandymas – sekmadienį

2020 Liepos mėn. 17 d.
„Savaitgalio“ Pavasario lygos aštuntfinaliuose staigmenų neužfiksuota. Kitas išbandymas – sekmadienį
Naudingiausias aštuntfinalių žaidėjas - Tadas Ambraziejus (31 tšk. 9/11 dvitaškiai, 9 atk. k., 7 rez. p., 4 per. k., 38 naud. b.).

Penktadienį startavusiame „Savaitgalio“ Pavasario lygos atkrintamųjų varžybų etape pergales nuskynė aštuntfinalio porų favoritai. Tiesa, vienerios rungtynės net neįvyko, o kelialapį į ketvirtfinalį be prakaito iškovojo BC „24“ komanda. Šią kompaniją sekmadienį egzaminuos „Abelos“ komanda.

A. Puškino gimnazija – Skaitmeninė akis 68:61

Paskutinėmis minutėmis į atlapus A. Puškino gimnazijai kibusi „Skaitmeninė akis“ staigmenos nepateikė. „Savaitgalio“ lygos senbūviai išsaugojo pergalę rezultatu 68:61, o jų oponentams jau ketvirtą čempionatą paeiliui teko susitaikyti su nesėkme būtent aštuntfinalio etape.

Nors A. Puškino gimnazijos krepšininkai pirmavo viso mačo metu, likus porai minučių „Skaitmeninė akis“ lyderiams patampė nervus. Keliskart skirtumas buvo ištirpęs iki trijų taškų, tačiau galutinai perimti iniciatyvą sutrukdė apmaudžios klaidos bei prarasti kamuoliai.

„Buvo šansų, rezultatas tą ir rodo, – apmaudo neslėpė Lukas Šimkus. – Taškų nedaug praleidom, nors ir patys, buvo momentas kad neužpuolėm. Šiek tiek pritrūko gale, jau visai buvom prisiviję per kelis metimus, bet kelios mūsų klaidos nulėmė varžovų pergalę. Galbūt jauduliukas, kad prisivijom, iš to noro laimėti, persistengėm, gal perdegėm kažkiek. Tokios visai neapdairios tos klaidos. Esame ir anksčiau susitikę su A. Puškino gimnazijos komanda, irgi visai gerai sekėsi, bet vistiek kažkiek pritrūksta.“

Vienas iš patyrusios A. Puškino gimnazijos komandos jaunuolių Povilas Gaidelis po rungtynių kalbėjo: „Iš pradžių viskas atrodė gerai, metimus pataikėm. Tuomet pamatėm persvarą, kažkiek pasijautėm saugiau, gal kiek ir atsipalaidavom, tačiau gale paspaudėm biški, vyresniųjų patirtis suveikė.

Duoda vilkai patarimų, kažką išmoksti naujo. Pats esi greitesnis už kai kuriuos, bet patirtis vistiek geriau.“ – pripažino aštuoniolikmetis.

Ketvirtfinalyje A. Puškino gimnazija susikaus su „Kamuolys Rankose“ komanda.

No Name – Didvyriai 94:71

Visišką rungtynių kontrolę nuo pirmų mačo minučių savo rankose laikę „No Name“ krepšininkai – kitame etape. Galingos puolimo bangos neatlaikę „Didvyriai“ turėjo pripažinti oponentų pranašumą, o rungtynės baigėsi rezultatu 94:71.

Ketvirtfinalyje „No Name“ laukia grėsmingas varžovas – „ARV Auto“.

Rimidus – Arena Billiards 84:60

„Buvom tikrai užtikrinti, nusiteikę kovingai, ėjom pergalės link.“ – pasitikintis tiek po rungtynių, tiek jų metu buvo Renaldas Živatkauskas, o jo atstovaujama „Rimidus“ „Savaitgalio“ Pavasario lygos aštuntfinalyje 84:60 susitvarkė su „Arena Billiards“ ekipa.

Tiesa, rungtynių pradžia žadėjo gerą kovą, kuomet „Arena Billiards“ pakankamai užtikrintai pirmavo pusantro kėlinio. Vis tik tuomet „Rimidus“ spurtavo 26:2 ir įgijo nepaneigiamą pranašumą iki pat dvikovos pabaigos.

„Susistygavom gynybą, atsirado komandinis žaidimas. Nors varžovai stovėjo zona, mes gerai judinom kamuolį palei perimetrą. Komandos draugai pataikė.“ – tęsė R. Živatkauskas.

Ketvirtfinalyje „Rimidus“ lauks reguliaraus sezono lyderiai „UKG Staidionas“ krepšininkai.

Tvarkaraštis:

Liepos 19 d. (Sekmadienis), A. Puškino gimnazija

16:15 val. ARV auto – No Name
17:30 val. Kamuolys Rankose – A. Puškino gimnazija
18:45 val. Abela – BC 24
20:00 val. UKG Stadionas – Rimidus

Ketvirtfinalio etape porų nugalėtojai spręsis taip pat iš vienerių rungtynių. Pusfinalyje bus žaidžiamos dvi rungtynės ir skaičiuojamas taškų santykis. Pusfinaliai vyks liepos 21-22 d. (antradienis-trečiadienis). „Savaitgalio“ Pavasario lygos finalas vyks liepos 24 d. (penktadienį).

Atkrintamųjų varžybų schema.


Komentarai: