„Savaitgalio" lygos Pavasario čempionato starte - „No Name" pergalė prieš „Ž“ komandą

2017 m. vasario 4 d.

Startuojančiame „Savaitgalio" lygos Pavasario čempionato varžybose, pirmieji savo jėgas išbandė „No Name" ir „Ž" krepšininkai. Visą mačą kontroliavę „No Name" rungtynių pabaigoje kiek leido varžovams sumažinti pranašumą, o šešiese žaidę „Ž" rezultato persverti nesugėbėjo ir pralaimėjo rungtynes, rezultatu 72:65.

Pirmojoje rungtynių pusėje puikiai kovoję „Ž" krepšininkai, net ir būdami šešiese, puikiai laikėsi su didesnę rotaciją turinčia „No Name" ekipa. Reidus į varžovų baudos aikštelę rengę M. Jusčius ir T. Ziutelis leido savo komandai išlaikyti nedidelį deficitą, o antrojo kėlinio pabaigoje keletą tritaškių pataikę „No Name" žaidėjai sugėbėjo išlaikyti turimą pranašumą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 36:29.

Po ilgosios pertraukos „No Name" įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė tolti nuo varžovų. Greitą žaidimą demonstravusi „No Name" ekipa privertė dirbti savo varžovus gynyboje. „Ž“ ekipai toks žaidimo stilius nebuvo itin parankus, o tai geriausiai atspindėjo rezultatas: kėlinys buvo pralaimėtas 9 taškų skirtumu, o rezultatas išaugo iki 57:41.

Vis dėlto, koncentraciją praradę „No Name" leido varžovams priartėti, o turimas 16 taškų pranašumas greitai tirpo. Antrojoje kėlinio pusėje strigę „No Name" ėmė apeliuoti į teisėjų spredimus, o po techninės pražangos skirtos „No Name" žaidėjui T. Orentui iš 16 taškų pranašumo liko vos 6 taškai. Tačiau susitelkę „No Name" vyrai surengė keletą rezultatyvių atakų neleido varžovams priartėti dar labiau ir iškovojo pirmąją pergalę.

Po rungtynių komandos įžaidėjas G. Kasperavičus dalinosi mintimis apie šias rungtynes: „Iš tikrujų rezultatas neatspindi visų rungtynių, kontroliavome padėti, bet, galbūt, šiek tiek perdegėm. Džiaugiuosi, jog antrojoje pusėje geriau kalbėjome ir dirbome gynyboje. Tiek mūsų komanda, tiek priešininkai yra šaunuoliai, stengėsi, tikrai kovojo. Ketvirtajame kėlinyje varžovų spurtą lėmė, jog per anksti patikėjome pergale ir manėme, jog varžybos jau baigtos, gal kiek nustojome dirbti gynyboje. Kituose varžybose stengsimės padaryti išvadas ir sužaisti daug geriau.“ kalbėjo 7 rezutlatyvius perdavimus išskirtęs G. Kasperavičius.

Apie komandos tikslus šiame čempionat jis kalbėjo atsargiai: „Čempionate yra daug gerų komandų, viską lems kiekvienos varžybos. Aišku, daug priklausys nuo to, kaip žaisime, kaip rinksimės į varžybas. Svarbiausia yra nusiteikimas, nes tinkamai nusiteikus, galima kovoti ir žaisti su visais.“

„No Name": T. Orentas 17. V. Šoblinskas 16, M. Toliušis 15.
„Ž": T. Ziutelis 16 (12 atk. kam.), L. Jarašius 10 (8 atk. kam.), J. Fiodorovičius ir M. Jusčius po 10.