Lygos

Naujienos

„Savaitgalio“ lygos finalininkai – įspūdingą pergalę fiksavęs „UKG Stadionas“ bei su čempionais susitvarkęs „Sigis atvirkščiai“

2019 Gegužės mėn. 19 d.
„Savaitgalio“ lygos finalininkai – įspūdingą pergalę fiksavęs „UKG Stadionas“ bei su čempionais susitvarkęs „Sigis atvirkščiai“

Įspūdingą rezultatą antrose pusfinalio rungtynėse užfiksavusi „UKG Stadionas“ komanda net 96:52 sutriuškino „ARV auto“ ir su kaupu anuliavo po pirmojo mūšio turėtą keturių taškų deficitą (70:74).

Galinga pergale į „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato finalą žengiančios „UKG Stadionas“ ekipos vienas lyderių Aurimas Gavelis duoklę atidavė puikia sužaidusiems komandos gynėjams:

„Po pirmų rungtynių – minus keturi, tačiau neišsigandom šito rezultato, todėl kad žinojom, jog antrose rungtynėse pagelbės mūsų pagrindinis aukštaūgis. Bet mums jo neprireikė, napasirodė rungtynėse, o mažiukai padarė savo darbą, pataikė metimus puikiai visus, procentas geras ir rezultatas atspindi visa tai.

Susitvarkėm su varžovų puolimu, nors turėjom bedą po krepšiu, buvom šiek tiek mažesni, bet atstovėjom vienas ant vieno ir pavyko užpulti.“

Kalbėdamas apie nepasirodžiusį aukštaūgį, A. Gavelis mintyse greičiausiai turėjo abejas pusfinalio rungtynes praleidusį Matą Kabašinską, kuris išties fiksuoja geriausią statistiką komandoje (vid. 19,50 tšk., 12,17 atk. k., 30,33 naud. b.). Vis tik be jo „UKG Stadionas“ sugebėjo rasti kitų ginklų – pataikė 15 tritaškių, o pašėlusį puolimą atspindėjo net 28 atlikti rezultatyvūs perdavimai.

A. Gavelis taip pat nesibodėjo išsirinkti ir finalo varžovą, kuris, kaip paaiškėjo vėliau, ir laimėjo savo pusfinalio seriją: „Tikimės šiaip „Sigis atvirkščiai“ komandos. Būtų daugiau kaip principinis mūšis, nes kiek yra tekę susitikti, vis laiminėdavom, bet gale pralošdavom. Tai tokį piktumą biškelį ant jų laikom, būtų smagu atsirevanšuoti.“

Daugiau ambicijų pusfinalio etape parodę „Sigis atvirkščiai“ krepšininkai palaužė rudens-žiemos čempionato nugalėtoją A. Puškino gimnazijos komandą. Antrose rungtynėse savo sąlygas diktavusi komanda oponentus įveikė rezultatu 85:74, pirmąjį mūšį laimėjo 83:78.

Nugalėtojus į finalą nuvedė puikiai abi pusfinalio rungtynes žaidusi Žygimanto Krupskio, Artūro Lencevičiaus ir Arūno Sakalausko trijulė. Tuo tarpu A. Puškino gimnazijoje lyderių vaidmenis bandė matuotis Arūnas Budrys su Justinu Leitanu, tačiau puolime jiems pritrūko didesnio komandos draugų indėlio.


Komentarai: