„Savaitgalio“ lygoje išaiškėjo pusfinalio dalyviai

2021 m. spalio 18 d.

Pralaimėtojams – skausmingiausi, o nugalėtojams didžiausią džiaugsmą suteikiantys etapai „Savaitgalio“ lygoje baigti. Aštuntfinalio bei ketvirtfinalio etapai, kuriuose nugalėtojas sprendėsi iš vienerių rungtynių.

Po šio savaitgalio ketvirtfinalio susitikimų čempionate liko varžytis keturios ekipos: A. Puškino gimnazija, „Gemavila“, „EuroAtletas“ ir „Abela“.

Atkrintamosios varžybos.

Ketvirtfinalio rungtynėse tarp „EuroAtleto“ ir „No Name“ nugalėtojas nebuvo aiškus iki paskutiniųjų sekundžių. Ketvirtajame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi daugybę kartų, tačiau nei viena ekipa neatsiplėšė saugiu atstumu. Galiausiai sėkmingiau pabaigą sužaidę „EuroAtleto“ žaidėjai įveikė priešininkus rezultatu 68:63.

Ne mažesnė intriga virė ir „Gemavila“ bei „Arena Billiards“ komandų mūšyje. Čia taipogi pirmaujanti komanda keitėsi keliolika kartų, o dviženklės persvaros neįgijo nė viena komanda. Pergalę rezultatu 66:63 „Gemavilai“ įtvirtino paskutinę minutę Aivaro Pūro pataikytas šaltakraujiškas tritaškis.

Kitose dvejose ketvirtfinalio rungtynėse reikalai sprendėsi žymiai lengviau. Beveik visose rungtynių statistikos grafose geresnius rezultatus pademonstravę „Abelos“ žaidėjai iš tolimesnės kovos eliminavo „ARV auto“ komandą (72:58).

Analogiškai rungtynės susiklostė ir tarp A. Puškino gimnazijos bei „UKG Stadiono“. Galingai (25:4) susitikimą pradėjusi A. Puškino gimnazija nuo pirmų minučių ėmė triuškinti varžovus ir pasiekė pergalę rezultatu 81:54.