Lygos

Naujienos

Įsibėgėjusioje „Savaitgalio“ Pavasario lygoje – antrojo etapo kovos

2020 m. liepos 3 d.
105364807_3723717947654949_7198152201710210728_o.jpg
Įsibėgėjusioje „Savaitgalio“ Pavasario lygoje – antrojo etapo kovos

Birželio vidury atnaujintas „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionatas netruko žengti jau į II-ojo etapo stadiją. Sužaidus pusę sezono rungtynių galima išskirti ir komandų pajėgumus.

Puikiai I-ąjį etapą sužaidę „UKG Stadionas“ krepšininkai iškovojo septynias pergales iš tiek pat galimų ir kol kas išlieka vieninteliai nepralaimėję čempionate. II-ojo etapo pradžioje juos spėjo egzaminuoti ir „Savaitgalio“ lygos vilkai A. Puškino gimnazijos krepšininkai, o „UKG Stadionas“ egzaminą išlaikė.

Prie komandos prisijungęs Matas Velička per trejas rungtynes spėjo pademinstruoti įspūdingus skaičius (26,67 tšk., 8,33 atk. k., 5,33 rez. p., 35,67 naud. b.), tad „UKG Stadiono“ komanda tapo dar aiškesniu favoritu „Savaitgalio“ lygos čempionate. Šiandien (penktadienį) lyderiams pirmą pralaimėjimą bandys įrašyti „ARV auto“. Dvikova startuos 19:45 val. A. Puškino gimnazijoje.

Apskritai, grupėje dėl 1-7 vietų laukia išties intriguojančios lyderių lenktynės. Tik „Prieš pirtelę“ (0-4) jaunimas bent jau kol kas atrodo mažesnio kalibro varžovai nei jau laiko patikrinti kiti „Savaitgalio“ lygos dalyviai – „Abela“, „No Name“, A. Puškino gimnazija, „ARV auto“ ar „UKG Stadionas“. Grupėje pasispardyti gali ir lygos naujokai „Kamuolys rankose“ krepšininkai, kurie iš aštuonių šio sezono susitikimų pergalę šventė net šešis sykius.

Grupėje dėl 8-15 vietų auksinės bus pirmos penkios pozicijos, kurios išves komandas į atkrintamąsias varžybas. Kol kas itin užtikrintai gali jaustis net keturios pirmaujančios komandos – „Rimidus“, „Arena Billiards“, „Skaitmeninė Akis“ ir BC 24. Tris paskutines vietas užimančios „Santa Barbara“, „Hario Baro Haris“ ir „ACME“ ekipos jau turi po keturis pralaimėjimus, tad turės pasitempti, norėdamos pavyti dviem pergalėm daugiau turinčius ir penktoje vietoje stovinčius „Didvyrius“.

Turnyrinė lentelė.
Lygos lyderiai.

Čempionato foto galerija - Facebook puslapyje.