Lygos

Naujienos

Azarto nepraradusi „Savaitgalio“ Pavasario lyga grįžo!

2020 m. birželio 11 d.
dsc_9205wqz.jpg
Azarto nepraradusi „Savaitgalio“ Pavasario lyga grįžo!

Daugiau nei tris mėnesius pristabdytos KKML varžybos sugrįžta nuo birželio 15 dienos! Sezoną pratęsė „Savaitgalio“ Pavasario lygos čempionate dalyvaujančios komandos.

Pirmose rungtynėse pirmadienį BC 24 (2-2) komanda rezultatu 70:63 aplenkė „Skaitmeninė akis“ (1-4) ekipą. Matas Krygeris sužaidė visas 40 minučių, per kurias pelnė 28 taškus, pataikė 6 tritaškius ir buvo pagrindinis pergalės kalvis.

Kitame mače sėkmė lydėjo patyrusią „ARV auto“ (4-0) ekipą. „Labai tikėjomės, kad Lencevičius neateis. Bet atėjo, tai bandysim tryse-keturiese dengti.“ – prieš prasidedant mačui šnekėjo „Kamuolys rankose“ (2-1) ekipos žaidėjas Justinas Karla.

Vis dėlto planas neišdegė. A. Lencevičius pelnė 23 taškus, buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas, o „ARV auto“ be didesnio vargo rezultatu 67:38 pranoko oponentus.

„Savaitgalio“ Pavasario lygos čempionatas toliau vyks kiek paspartintu režimu – rungtynės bus žaidžiamos ne tiks savaitgaliais, bet ir darbo dienomis. Iki birželio pabaigos komandos sužais I-ojo etapo rungtynes. II-ajame etape komandos bus suskirstytos į grupes dėl 1-7 ir 8-15 vietų. Į atkrintamąsias varžybas pateks 12 komandų.

Tvarkaraštis.
Turnyrinė lentelė.

Kitų lygų dalyviai 2019-2020 m. sezono kovas užbaigs rudenį.
Nutarimai dėl kitų čempionatų tolimesnio vykdymo.