Šakių "Zanavykas" įtikinamai nugalėjo VDU

2011 m. rugsėjo 24 d.

Perkūno "Didžiosios" taurės turnyre Šakių "Zanavykas" startavo pergalingai. Svečiuose Modesto Paulausko treniruojama komanda 79:61 (26:17, 19:15, 22:13, 12:16) privertė pasiduoti VDU ekipą, kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė šiame turnyre.

Puikiai rungtynėse startavę "Zanavyko" krepšininkai (9:0) iškart perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas. Iki ilgosios pertraukos svečiai jau turėjo sukaupę dviženklį pranašumą. Paskutinę antrojo kėlinio sekundę tritaškį pataikęs A. Karbauskas bent kiek sušvelnino skirtumą - 32:45.

Antroje rungtynių pusėje Šakių komanda neiššvaistė solidaus pranašumo. Ketvirtajame kėlinyje VDU komanda sužaidė keletą sėkmingų atkarpų, po kurių priartėdavo iki dešimties taškų, tačiau varžovų spaudimą atlaikę svečiai užtikrintai bei pergalingai baigė rungtynes.

Šakių "Zanavyko" treneris olimpietis Modestas Paulauskas: "Turime nemažai naujų žaidėjų - nauja komanda. Praktiškai net neturėjome treniruočių, dar nežinome kaip pulti prieš zoną, kokį derinuką daryti. Tačiau šiandieną krepšinyje dominuoja individualus meistriškumas, žaidimas du prieš du, geras pataikymo procentas. Beje, šiandien, kaip nekeista, gana gerai metėme į krepšį. Rungtynių pradžioje pasipylė taiklūs metimai, tad pajautę tą ritmą žaidėjai nepaleido jo iki rungtynių pabaigos.

Yra dar daug taisytinų dalykų, nesusišnekame gynyboje. Trūksta mums "centrų", visi jie pasigavę tai ligas, tai traumas."

Treneris pabrėžė, jog RKL lygoje rungtyniaujanti komanda visada žengia į priekį: "Norisi patekti į aukštesnį lygį, tačiau už pinigus per brangiai kainuoja. Taigi reikia rezultatus rodyti būtent aikštelėje, kadangi pačiuose Šakiuose trūksta žaidėjų, o talentingesni Kauniečiai žaidžia pajėgesnėse komandose."

Šakių "Zanavykas": R. Ostreika 33 tšk., E. Simonavičius 13 tšk., G. Ratkevičius 12 tšk.

VDU: D. Girdvila 13 tšk., A. Karbauskas 12 tšk., L. Krivickas ir D. Koblinec po 9 tšk.