Puikiame „Perkūno“ taurės mažojo finalo mūšyje – „Žalgirio“ pergalė prieš VDU

2021 m. spalio 12 d.

„Perkūno“ taurės turnyro mače dėl bronzos medalių susitiko jaunatviški kolektyvai – „Žalgirio“ III komanda ir VDU studentai. Įtemptoje ir permainingoje dvikovoje pergalę rezultatu 75:64 nuskynė lemiamame ketvirtyje spurtavę „Žalgiriečiai“.

Roko Kondratavičiaus auklėtiniai įsibėgėjus ketvirtam kėliniui atsispyrė nuo 52:58 rezultato ir atkarpoje iki finalinės sirenos spruko į priekį 23:6.

„Perkūno“ taurės bronza pasipuošęs Dominykas Grenda liko patenkintas turnyru, pasiekta pergale bei varžovų suteiktu geru pasipriešinimu:

„Turėjom savo derinius, savo užduotis, jų laikėmės. Gale sunkių rungtynių išplėšėme pergalę. Varžovai pradžioje uždavė gerą toną, pasitiko nuo galinės linijos, pradžioj turėjom sunkumų, bet po pertraukos, po kelių time out‘ų užpykom ant savęs ir pradėjom geriau žaisti.

Turnyras labai padėjo pasiruošti ateinančiam RKL sezonui. Esam nauja komanda, esam jauni, tie, kas antri metai esame, stengiamės padėti naujokam, stengsimės lipdytis kuo toliau, tuo geriau ir siekti kuo aukščiausio. Manau, kad esam pajėgi komanda laimėti RKL divizioną.“

„Visi žinom, kad „Žalgiriečiai“ užsivedę žaidžia, pralošėm ties kovingumu, pralošėm ir lentą – dar nemačiau statistikos, bet bus didelis minusas ties tuo.“ – VDU gynėjas Domas Uosis bedė pirštu į atkovotų kamuolių grafą, kurioje „Žalgiris“ išties dominavo (57 prieš 20).

„Komandoje žaidžiu pirmus metus, žaidimas laisvas, toks ir patinka man. Yra keletas žaidėjų iš Panevėžio, esam tryse iš Šiaulių, yra ir iš Šakių rajono, visi likę – kauniečiai, tai tokia mišri komanda esame.“ – VDU kolektyvą apibūdino D. Uosis bei juokais vylėsi, jog sezono metu netaps galvos skausmu treneriams Arūnui Juknevičius bei Airidui Nutautui.

Komanda Total Pirmas kėlinys Antras kėlinys Trečias kėlinys Ketvirtas kėlinys Pratęsimas