Po pusfinalio batalijų – aiškūs „Savaitgalio“ lygos finalininkai!

2020 m. sausio 26 d.

Sekmadienį sužaidus antrąsias „Savaitgalio“ lygos pusfinalių rungtynes išaiškėjo vasario 1 d. vyksiančio finalo dalyviai. Kaip ir pernai, dėl čempionų taurės rungsis „Abela“ ir A. Puškino gimnazija. Pastaroji sieks jau ketvirtojo titulo iš eilės! Praėjusio sezono finalą A. Puškino gimnazija laimėjo rezultatu 75:69.

Heroiškai antrąjį pusfinalio mačą pradėjusi „No Name“ „Abelai“ užkūrė tikrą pirtį.

Įvykių kupinose rungtynėse jau antrąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Mantas Čipas, o suirzusi „Abelos“ komanda atsilikinėjo nuo varžovų net iki trečio kėlinio vidurio. „No Name“ ekipoje taip pat netruko dūmų – dar antrajame kėlinyje keturias asmenines pražangas surinkęs atakų organizatorius Ramūnas Švagždys emocijų pagautas nusipelnė ir techninės pražangos, tad kartu su M. Čipu praustis po dušu ėjo anksčiau laiko.

Esminis rungtynių lūžis įvyko baigiantis trečiam kėliniui, kuomet prieš tai visus šešis tritaškius prametęs Tomas Mušenkovas septintuoju bandymu kamuoliu skrodė tinklelį ir persvėrė rezultatą „Abelos“ naudai 45:42. Pagreitį įgavę poros favoritai nebepaleido iniciatyvos ir laimėjo didesniu rezultatu 66:59 nei buvo pralaimėję šeštadienį (80:81).

Su „Abela“ antrąkart iš eilės „Savaitgalio“ lygos finale kovosiantis Justinas Pileckas buvo įsitikinęs, jog šiai dienai jo komanda buvo vertesnė finalo nei „No Name“.

O savąjį pusfinalį laimėjęs Rokas Tumpa atskleidė: „Gavę gerą spyrį į subines, sužaidėme rimtai.“

Antrose pusfinalio rungtynėse kiek buksavusi, tačiau po ilgosios pertraukos čempioniškai sužaidusi A. Puškino gimnazija antrąkart pusfinalio akistatoje 78:68 įveikė „ARV auto“ ir ketvirtus metus iš eilės (!) kovos dėl „Savaitgalio“ lygos rudens-žiemos čempionato nugalėtojų titulo.