Lygos

Naujienos

Po Kuryba.eu krepšininkų kojomis krito ir "Sidnėjus"

2011 Gruodžio mėn. 14 d.
Po Kuryba.eu krepšininkų kojomis krito ir "Sidnėjus"
Paskutinius ir lemiamus metimus prametusi "Sidnėjaus" ekipa daugiau dėmesio skyrė ne darbui aikštelėje, o tarpusavio ginčams.

Ketvirtąją pergalę iš eilės "Verslo" lygos A pogrupyje iškovojo Kuryba.eu (6-1), namuose 77:70 palaužusi "Sidnėjaus" (6-2) ekipą. Įsibėgėjusi Kuryba.eu komanda tapo kietu riešutu kiekvienai prieš ją kovojančiai ekipai. Tuo tarpu "Sidnėjus" šiuo metu nedemonstruoja pačio geriausio žaidimo - Vaišvydavos vyrukai pralaimėjo antras rungtynes iš eilės.

 

Rungtynių pradžia žadėjo atkaklią kovą. "Sidnėjaus" krepšininkai sunkiai tvarkėsi su varžovais baudos aikštelėje, tačiau jų pačių tritaškiai metimai "atpirko" klaidas gynyboje. Po pirmojo kėlinio vienu tašku priekyje "Sidnėjus" - 16:15. Antrajame kėlinyje šeimininkai taip pat pajautė metimą iš tolimų distancijų. M. Kudirkos ir E. Gimžūno tritaškiai metimai išvedė Kuryba.eu į priekį 34:31. Čia pat tolimu, lyginančiu rezultatą metimu per K. Bliūdžiaus rankas pasižymėjo ir E. Vaičiūnas. "Sidnėjus" trumpam įsiveržė į priekį, tačiau šeimininkai atsakė dviem tritaškiais metimais, keturis taškus pridėjo K. Bliūdžius, ir Kuryba.eu po dviejų kėlinų turėjo savo rankose persvarą 44:40.

 

Antroje rungtynių pusėje žaidimas nebebuvo toks atviras. Grubioje ir gynyba paremtame žaidime iš pradžių geriau sekėsi "Sidnėjui". 10:0 sužaidę atkarpą svečiai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau E. Gimžūno dviejų tritaškių atsakas "Sidnėjui" neleido toli pabėgti. 58:56 priekyje "Sidnėjus". Lemiamo ketvirčio pradžioje tas pats E. Gimžūnas smeigė dar vieną tritaškį. Nuo jo neatsiliko ir svečių snaiperis E. Vaičiūnas. M. Kačenausko įspūdingas blokas užvedė svečių komandą, kuri įpusėjus kėliniui buvo priekyje septynių taškų skirtumu. Visgi E. Gimžūno bei M. Čipo tritaškiai metimai akimirksniu braukė svečių persvarą iki minimumo. Drausmingai sužaidę lemiamas minutes, šeimininkai persvėrė rezultatą. Tuo tarpu "Sidnėjaus" komanda daugiau dėmesio skyrė ne žaidimui aikštelėje, o tarpusavio ginčams, kurie palaidojo viltis atsitiesti po nesėkmės prieš "Lietuviškų patiekalų" ekipą. 77:70 pergalę šventė Kuryba.eu.

 

Kuryba.eu: E. Gimžūnas 27 tšk. (11/7 tritšk., 11 atk. k.), K. Bliūdžius 23 tšk. (14 atk. k.), M. Čipas 13 tšk.

"Sidnėjus": E. Vaičiūnas 21 tšk., N. Gurskas 15 tšk., P. Amanaitis 14 tšk., M. Kačenauskas 12 tšk. (3 blk.).

 

Kuryba.eu žaidėjas Lukas Sutkus nagrinėjo savo komandos žaidimą: "Komandos žaidimas "Verslo" ir "C" lygose stipriai skiriasi (Kuryba.eu ekipos branduolys "C" lygoje žaidžia pavadinimu "Milagra"). Galbūt šioje komandoje prisijungusių žaidėjų indėlis yra didesnis, gal kažkiek geresnė atmosfera. Galima sakyti, komandai svarbiausiose rungtynėse pasisekė, pakrito metimai - tiesiog žaidėme savo žaidimą. Galbūt mūsų grupė yra šiek tiek silpnesnė, todėl šiuo metu esame suklupę vos kartą."

 

"Sidnėjaus" ekipos įžaidėjas Paulius Amanaitis po rungtynių pabrėžė, kad jo komandai kovoti dėl pergalės sutrukdė beprasmiški ginčai tarp pačių komandos žaidėjų: "Šiaip esame pajėgi komanda, tačiau bėda ta, kad visada nesusirenkame stipriausios sudėties. Koją pakišo ir nesutarimai kaip žaisti, vieni su kitais ištisai ginčijomės - taip žaisti neįmanoma. Atrodė, galingai sužaidėme prieš grupės lyderius "Policiją", tačiau klumpame kitose rungtynėse. Po pratęsimo pralaimėjome ir "Lietuviškiems patiekalams". Pratęsimo pradžioje varžovai smeigė du tritaškius metimus, o tą skirtumą "atžaisti" yra labai sunku."

 


Komentarai: