Po ilgosios pertraukos reikalus sutvarkę „Skirgesa-ONNINEN“ - „Verslo“ lygos A diviziono čempionai

2020 m. spalio 19 d.

Po ilgosios pertraukos reikalus sutvarkę „Skirgesa-ONNINEN“ - „Verslo“ lygos A diviziono čempionai. Net 31-9 spurtą po ilgosios pertraukos surengę „Skirgesa-ONNINEN“ krepšininkai „Verslo“ lygos A diviziono finalinėse rungtynėse rezultatu 98:71 įveikė „KUN&KAMS“ ekipą.

Po rungtynių „Skirgesa-ONNINEN“ puolėjas L. Ivanovas kalbėjo, jog pergalę nulėmęs spurtas įvyko gynybos dėka: „Manau, jog gynyboj susitvarkėm gerai. Pirmoj pusėj puolėme kaip ir neblogai, bet prasileidom nemažai varžovų tritaškių. Prieš trečią kėlinį akcentavome, jog reikia pradėti žaisti nuo gynybos, tas, manau, ir pavyko.“ - kalbėjo eilinį dvigubą dublį surinkęs L. Ivanovas.

„Skirgesa-ONNINEN“ sunkiai sustabdomas buvo ir naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas M. Jakštas - gynėjas pelnė 33 taškus bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Dar vieną puikų pasirodymą surengė ir L. Ivanovas: 22 įmesti taškai ir 19 atkovotų kamuolių. 15 taškų pridėjo J. Pocius.

„KUN&KAMS“ komandą į priekį traukti bandė L. Lukošenkinas (7/11 trit.), 18 įmetė D. Kuzmickas (11 atk. kam.), o 14 taškų pelnė E. Mološčiakas.

Bronzos medalius iškovojo „RePlaza“ ekipa, rezultatu 69:63 palaužę „Lietuviški patiekalai“ komandą.