Pirmą sezono pergalę pasiekusi „iTo-Tasker“ pratęsė „China Basketball College“ pralaimėjimų seriją

2020 m. vasario 19 d.

Po keturiolikos nesėkmių C lygos I-ajame etape, „iTo-Tasker“ komanda, prasidėjus II-ajam grupės varžybų etapui, penkioliktu bandymu iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone. Lygos naujokai antradienį minimaliu skirtumu 70:69 palaužė „China Basketball College“ jaunimą.

Kiek nugalėtojų stovykloje buvo džiaugsmo, tiek „China Basketball College“ pusėje buvo nusivylimo. Tai buvo jau septyniolikta komandos nesėkmė, o šiose rungtynėse pergalė buvo arčiausiai iš visų badymų.

Pirmoje žaidimo pusėje kinams sunkiai sekėsi laikytis žaidimo plano – žaidėjai aikštėje trenerius vertė skėsčioti rankomis, dažnai rotuoti ar net imtis retesnių auklėjimo metodų – kai kam teko net daryti ir atsispaudimus prieš sėdant ant atsarginių suolelio.

Visgi po ilgosios pertraukos Rimanto Grigo ir Edvino Žaromskio auklėtiniai spurtavo ir įsiveržė į priekį, o likus kelioms sekundėms pergalė atrodė ranka pasiekiama. Su tuo kategoriškai nesutiko „iTo-Tasker“ žaidėjas Simas Šileika, kuris likus 2 sekundėms smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai.

Lemiamą tritaškį pataikęs Simas Šileika iš viso surinko 29 taškus ir atkovojo 12 kamuolių. Yining Zhao su 21 tašku buvo rezultatyviausias savo komandoje.