„Perkūno“ turnyro čempionų taurė – SC „Ataka“ krepšininkų rankose!

2021 m. spalio 14 d.

„Perkūno“ taurės turnyro čempionais tapo Kazlų Rūdos SC „Ataka“ krepšininkai, trečiadienį didžiajame finale rezultatu 80:68 įrodę pranašumą prieš LSU studentus.

Susijusi naujiena - Puikiame „Perkūno“ taurės mažojo finalo mūšyje – „Žalgirio“ pergalė prieš VDU.

Tik rungtynių pradžioje pirmauti aikštės šeimininkams leidusi „Ataka“ kontroliuoti situaciją ėmėsi nuo pirmojo kėlinio pabaigos, o antroje mačo dalyje įgijusi dviženklę persvarą nepaliko abejonių rungtynių baigtimi.

Finalo MVP buvo pripažintas Jaunius Davniukas. Puolėjas pelnė 25 taškus (5/9 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai) ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Geriausio turnyro žaidėjo prizus taip pat atsiėmė Gytis Asačiovas (SC „Ataka“) bei Edvinas Daunys (LSU).

„Daug dirbam per treniruotes, stengiamės, visi vyrai užsivedę, tai tikrai esam verti aukso.“ – atliktu darbu neabejojo Ernestas Barkus.

„Gynyboje pradžioje labai tampėmės su jais, bet po to kantriai dirbom, stengėmės klausyti trenerio, pabėgom ir išlaikėm pranašumą. Labai gera patirtis prieš patį sezono startą. Gera proga pajusti vienas kitą, komandos narius. Gera chebra esame, visi visus palaiko, gera čia būti.“ – pridėjo SC „Ataka“ ekipos narys.

„Prieš RKL sezoną – geras mūšis. Prieš kelis komandos draugus buvusius, geras pasitikrinimas.“ – nepaisant pralaimėjimo finale, dalyvavimu „Perkūno“ taurėje buvo patenkintas Eimantas Maksvytis.

„Jie labai gerai sukomplektuota komanda. Turi daug gerų snaiperių ir daug atakų organizatorių, kurie gerai diriguoja visam žaidimui. Ir taip pat geri centrai, daug jėgos po krepšiu. Manau jie rodys gerus rezultatus.

O pas mus komandoje daug pasikeitimų po vasaros neįvyko, keletas pirmakursių prisijungė ir tiek. Ko mums dar trūksta, tai gal trūksta patirties, esam dar jauni žaidėjai. Ir to charakterio, užsispyrimo.“

Komanda Total Pirmas kėlinys Antras kėlinys Trečias kėlinys Ketvirtas kėlinys Pratęsimas