„Perkūno“ Mažosios taurės finale – visiškas „Vermenos“ dominavimas

2016 m. spalio 16 d.

Galingą puolimą „Perkūno“ Mažosios taurės finale pademonstravusi „Vermena“ nepaliko vilčių plano B neturėjusiai „Milsai“. Jau po pirmo kėlinio varžovus triuškinti pradėjusi „Vermena“ auksą iškovojo galingu rezultatu 107:63.

„Pirmo kėlinio metu vienas iš pagrindinių žaidėjų gavo traumą, tai labai išmušė komandą iš vėžių, ir, aišku, varžovai labai labai stiprūs – tuo pasinaudojo.“ – finalo scenarijų apibendrino „Milsos“ treneris Mantas Makulavičius.

Jau pirmosiomis didžiojo finalo minutėmis traumą patyrė „Milsos“ starto penketo žaidėjas Vaidas Danusas, o komandos žaidėjai sunkiai rijo šią karčią piliulę. Tuo tarpu varžovų bėdomis neapsisunkinę „Vermenos“ krepšininkai vieną po kitos gliaudė rezultatyvias atakas ir čiupo iniciatyvą į savo rankas.

Puikų taiklumą pademonstravusi „Vermena“ pirmą kėlinį laimėjo 33:12, o įpusėjus antram ketvirčiui pirmavo jau 47:19.

„Juokauju, geras treneris atvažiavo – rezultatas iškart matosi.“ – šyptelėjo pirmąkart turnyro eigoje pasirodęs „Vermenos“ treneris Giedrius Šilkaitis. „Kai toks rezultatas, net neverta kalbėti apie kokius nors nepavykusius dalykus. Varžovai neapsigynė, palikdavo mūsų laisvus žaidėjus, o mūsiškiai tuo puikiai pasinaudojo.“

Naudingiausiu finalo žaidėju buvo pripažintas 5 iš 8 tritaškius metimus pataikęs Ignas Krukonis. „Vermenos“ gynėjas viso pelnė 21 tašką, atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

„Komandos branduolys jau eilę metų visiškai toks pat, esame gerai susižaidę ir vis prisijungiam naujų pajėgių žaidėjų. Sezonas ilgas ir tikrai galėsime pasistengti gauti kitokių apdovanojimų nei kad antros vietos.“ – nosies nenukabino „Milsos“ treneris.

„Vermena“: I. Krukonis 21 tšk. (8/11 metimai), P. Grigaitis 20 tšk. (8/11 dvitaškiai, 11 atk. k.), E. Aukštikalnis 18 tšk. (9/10 metimai, 10 rez. p., 30 naud. b.).

„Milsa“: A. Lubys 18 tšk. (9 atk. k.), G. Kačiušis 11 tšk., J. Petkevičius 10 tšk.

Geriausi viso turnyro žaidėjai:

Eimantas Aukštikalnis („Vermena“)

Matas Lisajevičius („Milsa“)

Karolis Pupinis („Sporto manija“)

Tautvydas Žioba („Kamida“)

Susijusi naujiena - Bronziniame finale „Sporto manija“ aplenkė „be minties“ žaidusią „Kamidą“