Lygos

Naujienos

„Perkūno“ krepšinio mokykla kviečia sportuoti vaikus ir jaunimą!

2019 Rugsėjo mėn. 4 d.
„Perkūno“ krepšinio mokykla kviečia sportuoti vaikus ir jaunimą!

www.kmperkunas.lt informacija

Rekordinį praėjusį sezoną turėjusi krepšinio mokykla „Perkūnas“ dar didesnių iššūkių tikisi naujame 2019-2020 m. sezone. Tad jei nori žaisti krepšinį, ilgai nesvarstyk – prisijunk prie „Perkūno“!

Svarbus kiekvienas vaikas. Į mokyklą priimami visi norintys išmokti ar jau mokantys žaisti krepšinį vaikai ir moksleiviai nuo 5 iki 18 metų amžiaus, nepriklausomai nuo jų sugebėjimų ar fizinių galimybių.

Net 13 treniruočių centrų. Treniruotes patogu lankyti įvairių Kauno mikrorajonų vaikams, kadangi užsiėmimai vyksta net trylikoje mokyklų sporto salių.

Daug turnyrų ir rungtynių. Visos „Perkūno“ komandos dalyvauja įvairaus lygio čempionatuose bei turnyruose. Dėmesys skiriamas ne tik rinktinėms, bet ir antrosioms ar trečiosioms komandoms, tad kiekvienam vaikui žaidybinis laikas – garantuotas!

Žais aukščiausiame lygyje. „Perkūno“ rinktinės sėkmingai rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A ir B divizionuose. Pernai „Perkūno“ rinktinė triumfavo U19 čempionate, „Perkūno“ 2001-Vytrita komanda U18 pirmenybėse iškovojo trečiąją vietą, o jaunoji U12 karta taip pat matavosi bronzos medalius.

Ateinančiame 2019-2020 m. sezone net 4 komandos žais MKL A divizione (2007, 2006, 2004 ir 2003 rinktinės). 2008 ir 2009 komandos dalyvaus „Pirmojo iššūkio“ čempionate, 2002 ir 2005 komandos žais savo amžiaus grupių MKL B divizionuose, o 2001 rinktinė bandys apginti čempionų titulą vyriausioje U19 grupėje.

Geriausi žaidėjai – Lietuvos rinktinės nariai. Kasmet talentingiausi „Perkūno“ auklėtiniai patenka ir į Lietuvos rinktinės radarus. Šią vasarą U18 rinktinei Europos čempionate atstovavo Adomas Sidarevičius, o U16 rinktinėje sėkmingai žaidė ir Tautvydas Baltrušaitis. Verta paminėti, jog kvietimus į rinktinių stovyklas yra gavę dar šūsnis „perkūniečių“: Henrikas Alekna, Aristidas Lukas Končius, Gabrielius Čelka, Martynas Žiukas (visi gim. 2001 m.), Paulius Pranaitis (gim. 2005 m.), treneriu U16 komandoje yra dirbęs Juozas Barkauskas.

Talentai gali atsiskleisti „Žalgiryje“. „Perkūno“ mokykla nuo praėjusio sezono bendradarbiauja su „Žalgirio“ klubu, tad gabiems vaikams tai yra dar vienas tramplynas krepšininko karjeros link. „Žalgirio“ marškinėlius jau yra vilkėję ir ne viename turnyre sudalyvavę Gabrielius Čelka bei Adomas Sidarevičius. Naujame sezone prie jų prisijungs Gytis Nemeikša ir Tautvydas Baltrušaitis.

Jeigu norite įdomaus sezono, profesionalių treniruočių ir daug varžybų – ateikite į krepšinio mokyklą „Perkūnas“. Mums svarbus kiekvienas vaikas!

Skambinkite tel. +370 698 14300 arba rašykite el. p. kmperkunas@gmail.com ir įsiliekite šaunių „perkūniukų“ būrį!


Komentarai: