Pergalė po pratęsimo išvedė „Nowaco“ į pirmąją pogrupio vietą

2011 m. gruodžio 17 d.

Vienų „Verslo“ lygos B pogrupio lyderių dvikovai keturiasdešimt žaidimo minučių nepakako. „Nowaco“ ir „Mato baldų“ dramoje tik po pratęsimo minimaliu skirtumu 85:84 triumfavo „Nowaco“ krepšininkai. Penktoji pergalė iš eilės leido šiai komandai šoktelti į pirmąją pogrupio vietą. „Nowaco“ šiais metais suklupo vos kartą (7-1), tuo tarpu „Mato baldams“ tai buvo antroji nesėkmė (6-2). Pastarieji dar prieš šventes ginklus surems taip pat su vienais tiesioginių varžovų – „Ūkio banko“ krepšininkais.

Šiek tiek sumaišties į B pogrupį vakar įnešė ir pirmąkart šį sezoną suklupę „Žmonės“, rezultatu 77:84 nusileidę AUTOBRAVO ekipai.

„Nowaco“ ir „Mato baldų“ rungtynėse nuo pat pirmų minučių užvirė bekompromisė lygiaverčių varžovų dvikova. Abi komandos neleido viena kitai atsipalaiduoti bent porai sekundžių. Tad pratęsimas nebuvo netikėtas faktorius šioje dvikovoje. „Nowaco“ ekipai šįkart pavyko įrodyti nedidelį, tačiau pergalingą vieno taško pranašumą.

„Mato baldų“ neišgelbėjo kaip visada aukščiausios klasės krepšinį demonstravęs komandos lyderis Darius Lugauskas. Aukštaūgis sumetė 36 taškus bei atkovojo net 22 kamuolius (50 naud. b). Edvinas Adomaitis pridėjo 16 taškų (8 rez. p.), Darius Mockus – 15.

„Nowaco“ savo pusėje taip pat turėjo vedlį – Rimą Varanauską. Jo sąskaitoje 32 taškai ir 14 atkovotų kamuolių (43 naud. b.). Simas Pakeltis surinko 19 taškų, Paulius Paknys – 11.