Naujienos

Oficialiai skelbiama KKML 2019-2020 m. sezono registracija į visus čempionatus!

2019 Rugsėjo mėn. 15 d.
Oficialiai skelbiama KKML 2019-2020 m. sezono registracija į visus čempionatus!

Sveiki sugrįžę į krepšinio aikšteles! Kauno krepšinio mėgėjų lyga skelbia jau 28-ojo sezono sezono startą ir kviečia komandas registruotis į įvairaus pajėgumo čempionatus.

Krepšinio pirmenybės organizuojamos visiems norintiems žaisti  ir gerai praleisti laisvalaikį, pradedant moksleiviais ir baigiant krepšinio veteranais, tad didelei KKML bendruomenei priklauso praktiškai visi regiono krepšininkai mėgėjai.

Neseniai startavo registracija į naujo sezono atidarymo turnyrus („Perkūno“ ir „Spalding“ taurės), o dabar kviečiame susipažinti bei registruotis į pagrindinius KKML čempionatus, vyksiančius 2019-2020 metų sezone.

Komandų registracija naujam sezonui jau vyksta, tai galima padaryti registruojantis el. paštu kkml.kaunas@gmail.com užpildžius prašymą bei sumokėjus garantinį mokestį. Detalesnę informaciją apie kiekvieną čempionatą, jo vykdymą ir sąlygas rasite jų nuostatuose.

Taip pat informacija teikiama telefonu +370 684 38738 (d. d. 10.00-16.00 val.) arba +370 698 14300.

Kodėl KKML?

Patirtis. Kauno krepšinio mėgėjų lyga veiklą pradėjo dar 1992 metais ir šiemet skaičiuoja jau 28-ąjį sezoną. Per ilgus metus sukaupėme didelę patirtį, tad siekiame, kad čempionatai vyktų sklandžiai bei profesionaliai.

Profesionalumas. KKML pirmenybėse teisėjauja geriausi Kauno krepšinio teisėjai ir sekretoriato darbuotojai. Naujame sezone dirbs virš 25 Kauno krepšinio arbitrų iš LKL, NKL ir RKL lygų, o taip pat perspektyviausi Kauno regiono krepšinio teisėjai.

Taip pat KKML dirba vieni geriausių sekretoriato darbuotojų Lietuvoje. Daugelis iš jų turi aukščiausio lygio patirties (Eurolyga, FIBA, LKL, NKL). Visi arbitrai ir sekretoriato darbuotojai kasmet tobulina žinias seminaruose, laiko testus, susipažįsta su atnaujintomis krepšinio taisyklėmis. Taigi rungtynių aptarnavimo profesionalumą – garantuojame!

Lygų pasirinkimas. Per sezoną sužaidžiama daugiau nei dvidešimt įvairaus pajėgumo čempionatų bei turnyrų, tad kiekvienas KKML dalyvis tikrai gali rasti sau tinkamą pajėgumo čempionatą ar net kelis.

Informatyvi svetainė. KKML internetinėje svetainėje itin paprastai ir lengvai rasite reikiamą informaciją. Svarbiausi pranešimai, naujienos, statistika, rezultatai, tvarkaraščiai – po ranka!

Didelė media sklaida. KKML korespondentai toliau aktyviai viešins KKML gyvenimą įvairiuose media kanaluose. Profesionalūs foto ir video reportažai, aktualios ir išskirtinės naujienos, spalvingi Facebook ir Instagram puslapiai – visa tai tam, kad KKML dalyviai turėtų geriausią patirtį mūsų čempionatuose!

Trumpai apie vykdomus čempionatus:

KKML A lyga

KKML A lygoje rungtyniauja stipriausios Kauno regiono krepšinio mėgėjų komandos. Per eilę metų komandoms yra atstovavę tokie žinomi krepšininkai kaip D. Songaila, S. Štombergas, D. Lukminas, R. Brazdauskis,  V. Ginevičius, V. Jurgilas, D. Sirtautas ir kt. Šalia stipriausių krepšinio mėgėjų komandų, kaip „UNITED“, „Sporto manija“, „Basement“ ar SK „Minbra“, tradiciškai A lygoje žaidžia aukštųjų mokyklų (VDU, LSU, Kauno kolegija) komandos, o taip pat krepšinio mokyklų rinktinės.

KKML A lygoje save realizuoja karjerą baigę profesionalai, o taip pat savo potencialą įrodinėja jauni ir perspektyvūs krepšininkai. Be apribojimų KKML A lygoje gali žaisti visi krepšininkai mėgėjai, taip pat visi be išimties RKL žaidėjai. Iš profesionalių lygų komanda gali registruoti tris krepšininkus.

Komandų registracija vyks iki spalio 1 d.
A lygos nuostatai

KKML B lyga

Tai antra pagal pajėgumą KKML lyga, kurios privalumas – daug panašaus pajėgumo dalyvaujančių komandų. KKML B lygoje praktiškai visos komandos gali įveikti viena kitą, o tai kelia didelę intrigą ir reguliaraus sezono, ir atkrintamųjų varžybų metu.

Etatiniai KKML B lygos dalyviai – „Paradis“, SK „Medikas“, „Sporto manija“, KM „Perkūnas“, „Reunion“, „UNITED-2“ ir kt.

Komandų registracija vyks iki spalio 1 d.
B lygos nuostatai

KKML C lyga

Tai lyga, skirta patiems tikriausiems krepšinio mėgėjams. C lyga turi didžiausią populiarumą KKML, nes joje tradiciškai varžosi apie 30-40 komandų. C lygoje žaidėjams taikomi dideli meistriškumo apribojimai, todėl įdomios kovos čia vyksta tarp žemesnio meistriškumo ekipų, o savo vietą lygoje randa studentų, moksleivių, firmų, klubų, organizacijų ar tiesiog susibūrusių draugų komandos.

Komandų registracija vyks iki spalio 5 d.
C lygos nuostatai

KKML „Verslo įmonių“ lyga

Tai KKML lyga, kurioje varžosi Kauno regiono įmonių ir organizacijų krepšinio komandos. Ši lyga kasmet vis populiarėja. Vienas iš lygos privalumų yra tai, jog komandos gali varžytis su panašaus pajėgumo ekipomis, nes atsižvelgiant į komandų komplektaciją ir pajėgumą pirmenybės vyksta dvejuose divizionuose: A – stipriausioms įmonių komandoms, B – silpnesnėms komandoms.

Tradiciniai KKML „Verslo įmonių“ lygos dalyviai – „Senukai“, „Imlitex Holdings“, „Plastena“, „Nowaco-Naftelf“, „Lietuviški patiekalai“, „ARV auto“, „Extradent“, „Eura“, „KUN&KAMS“, „Intermedix Lietuva“ ir kt.

Komandų registracija vyks iki spalio 5 d.
„Verslo įmonių“ lygos nuostatai.

KKML „Savaitgalio“ lyga

Prieš aštuonerius metus startavo „Savaitgalio“ lyga, kurios išskirtinis bruožas – visos rungtynės vyksta tik savaitgaliais ir vienoje, organizatorių parinktoje sporto salėje. Komandoms nereikia nuomotis sporto salių, rungtynės aprūpinamos kamuoliais, o dalyviai po kiekvienų rungtynių gauna restorano „Seni vartai“ dovanų čekius. „Savaitgalio“ lyga populiarėja: jei pirmame turnyre dalyvavo 10 komandų, tai praėjusiuose rudens-žiemos ir pavasario čempionatuose – daugiau nei 30.

Komandų registracija vyks iki rugsėjo 22 d.
„Savaitgalio“ lygos nuostatai.

KKML Veteranų lygos

Mėgėjų krepšinis neįsivaizduojamas ir be veteranų grupių, kuriose varžosi buvę profesionalai ar tiesiog amžinai jauni bei krepšiniui prijaučiantys veteranai. KKML veteranai tradiciškai varžosi keturiose amžiaus grupėse – 35+, 40+, 45+ ir 50+.

Komandų registracija vyks iki spalio 5 d.
Veteranų 35+, 40+, 45+, 50+ lygų nuostatai.

KKML Bendruomenių lyga

Bendruomenių lyga jau seniai išsikovojo tvirtas pozicijas KKML struktūroje. Komandos turi atstovauti vieną iš Kaune veikiančių bendruomenių arba kurį nors Kauno regiono mikrorajoną  ar gyvenvietę, o sudėtyje turi būti bent 2 žaidėjai, priklausantys atstovaujamai bendruomenei. Taip pat yra reikalavimas, kad žaidėjai tame sezone nežaistų  KKML B  ir aukštesnėse lygose.

Komandų registracija vyks iki spalio 5 d.
Bendruomenių lygos nuostatai.

Gimnazijų krepšinio čempionatas

Kauno gimnazijų krepšinio pirmenybės pasižymi itin azartiškomis kovomis. Kiekvienose rungtynėse sporto salės lūžta nuo žiūrovų skaičiaus, o geriausi mokyklų krepšininkai demonstruoja aukšto lygio dvikovas.

Čempionatas vyksta tiek vaikinų, tiek merginų grupėse.

Komandų registracija vyks iki rugsėjo 25 d.

KKML moksleivių krepšinio pirmenybės

KKML moksleivių pirmenybės vyksta įvairiose amžiaus grupėse – nuo pradinukų iki mokyklas jau baigiančiųjų.

Komandų registracija vyks iki rugsėjo 22 d.
Moksleivių lygos nuostatai: 2003-2004 m., 2005-2006 m., 2007 m., 2008 m., 2009 m., 2010 m.

Komandų registracija naujam sezonui jau vyksta, tai galima padaryti registruojantis el. paštu kkml.kaunas@gmail.com užpildžius prašymą bei sumokėjus garantinį mokestį. Detalesnę informaciją apie kiekvieną čempionatą, jo vykdymą ir sąlygas rasite jų nuostatuose.

Taip pat informacija teikiama telefonu +370 684 38738 (d. d. 10.00-16.00 val.) arba +370 698 14300.


Komentarai: