Nuviliantys pusfinaliai: dingęs azartas ir rekordiniai skirtumai

2020 m. liepos 22 d.

„Savaitgalio“ Pavasario lygos pusfinaliai nesusiklostė kaip norėta. Keturios stipriausios viso sezono komandos turėjo plaktis dėl vietos finale, tačiau kovos nuotaikos išgaravo jau pirmuosiuose susitikimuose.

Antradienio rungtynes savo oponentams stipriai pralaimėjusios „Abela“ ir A. Puškino gimnazijos komandos trečiadienį neberado azarto atsikovoti prarastus taškus.

Atsakomosiose rungtynėse du kėlinius bandę kabintis į atlapus A. Puškino gimnazijos krepšininkai po ilgosios pertraukos tematė tolstančius varžovus. Iš pirmų rungtynių 17 taškų persvarą skaičiavęs „UKG Stadionas“ antrajame mače pridėjo dar 26 (73:47) ir galutiniame rezultate rudens-žiemos čempionato nugalėtojus pranoko 43 taškų skirtumu.

Antrajame pusfinalio susitikime tarp „ARV auto“ ir „Abela“ vaizdas aikštėje nedaug skyrėsi nuo vakarykščio. Užtikrintumo nepraradę „ARV auto“ krepšininkai jau antrame ketvirtyje fiksavo triuškinančią persvarą, o „Abela“ skirtumą apkarpė tik formalumu tapusiame ketvirtajame kėlinyje.

„ARV auto“ pergalę šventė 79:63, o bendrame rezultate varžovai buvo aplenkti net 51 taško skirtumu.