„No Name“ ketvirtu bandymu iškovojo pirmuosius bronzos medalius

2020 m. vasario 3 d.

Vasario 1 d. vykusiame „Savaitgalio“ lygos Rudens-Žiemos čempionato finale „No Name“ iškovojo pirmuosius medalius ir perrašė komandos istoriją, kuri prieš tai klostėsi ir džiugiai, bet tuo pačiu ir nuviliančiai: 2016, 2017 ir 2019 metais ekipa pateko į „Savaitgalio“ lygos finalo ketvertus ir žaidė dėl bronzos medalių, tačiau visus tris sykius nusileisdavo varžovams bei likdavo prizininkų papėdėje.

„Savaitgalio“ lygos mažajame finale „No Name“ rezultatu 81:73 įveikė „ARV auto“ komandą.

„Paprasčiausiai jie labiau norėjo, – konkretus buvo „ARV auto“ komandos vadovas Valdas Šlepikas. – Visada tikslas pasižaisti, turėti malonumą, o jei pasiseka laimėti, tai iš viso smagu. Bet kartais būna ir kitaip.“

„No Name“ komandos treneris Vytautas Šoblinskas džiaugėsi užaugusiu mentalitetu: „Varžovai buvo favoritai, bet atsilaikėm. Rungtynes perlaužė kantrybė, turėjom daugiau ištvermės turbūt. Stuburą jau turim po ketverių metų patirties.“

Permainingose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi net keliolika kartų, o lemiamą spurtą „No Name“ atliko įsibėgėjus ketvirtam kėliniui. Iš minus 1 į plius 8 truktelėjusi komanda likus trims minutėms varžovus įspraudė į kampą. Nors skirtumą per pusę braukė Dariaus Antanavičiaus du taškai ir Manto Pukinsko baudų metimai, Saulius Matusevičius, Gintautas Mažeika ir Matas Toliušis atsakė taikliais dvitaškiais, įtvirtinusiais „No Name“ pergalę.

Įdomu tai, jog „No Name“ į atkrintamąsias varžybas žengė grupės etape užėmusi vos vienuoliktą vietą. Aštuntfinalyje įveikė „Su Tikslu“ ekipą, o ketvirtfinalyje nukovė „UKG Stadioną“. Pernai panašų žygį link bronzos medalių pademonstravo „Gemavila“, tuomet pakilusi netgi iš tryliktos vietos.

Susijusi naujiena - Iš sosto nepajudinami A. Puškino gimnazijos krepšininkai ketvirtą sezoną paeiliui tapo „Savaitgalio“ lygos čempionais