"Minbra" antroje rungtynių pusėje sutriuškino KM "Aisčius" 93

2012 m. vasario 2 d.

"B" lygos A pogrupyje rungtyniaujanti "Minbra" (8-4) sustiprino savo pozicijas kovoje dėl antrosios pozicijos, rezultatu 80-49 įveikdama grupės autsaiderius KM "Aisčius" 93 (1-11). Pirmuosius du kėlinukus kaip lygus su lygiais kovoję D.Dikčiaus auklėtiniai antrojoje rungtynių pusėje subyrėjo ir triuškinamai pralaimėjo "Minbra" komandai.

Rungtynes tiksliau ir labiau susikaupę pradėjo KM "Aisčiai" 93,  kurie po J.Sinkevičiaus ir D.Jankausko taiklių metimų pirmavo 13-6. Vis dėlto kėlinuko pabaigoje, vedami komandos kapitono S.Binevičiaus, svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (16-19).

Antrajame kėlinuke KM "Aisčius" 93 toliau įrodinėjo, kad gali žaisti sėkmingai ir padidino savo persvarą iki rekordinės 9 taškų ribos (27-18). Tačiau per likusią šešių minučių atkarpą D.Dikčiaus auklėtiniai pralaimėjo 15-5, bei po dviejų kėlinukų atsiliko minimalia persvara 30-31.

Geros nuotaikos ir humoro jausmo nestokojantis KM "Aisčiai" 93 komandos treneris D.Dikčius savo auklėtiniams pažėrė pliūpsnį kritikos, tikėdamasis, kad išklausę klaidas, žaidėjai aikštelėje jų nebekartos.

Vis dėlto, pirmąsias trečiojo kėlinuko minutes  KM "Aisčiai" 93 pramiegojo ir paleido priešininkus į priekį 42-32. Komandinėmis pastangomis "Minbra" puikiai dirbo gindamiesi, bei puolime nesunkiai rasdavo spragų skylėtoje KM "Aisčių 93" gynyboje. Puikiai kamuolį skirstęs "Minbros" gynėjas G.Ratkevičius surasdavo komandos draugus, kurie atakas pabaigdavo taikliais metimais iš artimų distancijų.

Ketvirtąjo kėlinuko pirmąsias keturias minutes A.Rakevičiaus ir G.Ratkevičiaus tandemas pelnė 15 taškų, bei galutinai nusprendė rungtynių nugalėtoją. Šeimininkų gretose taškus rinko tik R.Kozlovski ir A.Mažlekas. Tragiškai baudos(22%) ir tritaškius(11%) metimus atakavę KM "Aisčiai" 93 neturėjo šansų pakovoti dėl pergalės antroje rungtynių pusėje.

Po rungtynių "Minbros" komandos žaidėjas A.Geležiūnas pripažino, kad reikėjo gerbti varžovus nuo pat pradžių: " Reikia rungtyniauti nežiūrint į turnyrinę lentelę ir negalvoti kad lengvai laimėsime, tačiau gerai, kad viskas laimingai baigėsi. Pasiėmėme reikiamą tašką kovoje dėl aukštesnių pozicijų pogrupyje ir stengsimės toliau demonstruoti gražų žaidimą".

KM "Aisčiai" 93 : J.Sinkevičius 13 tšk., D.Jankauskas (11atk.k.) ir R.Kozlovski po 10 tšk.

"Minbra": G.Naikauskas 21 tšk., G. Ratkevičius 19 tšk. (13 atk.k., 10 rez.p.), R.Balbyšovas 14 tšk. (16atk.k.)