Lygos

Naujienos

"Milsos" penketukas sutriuškino "Elitą"

2011 Gruodžio mėn. 5 d.
"Milsos" penketukas sutriuškino "Elitą"
Vaidas Venckevičius šitaip varžovus paliko už nugarų ne kartą.

Kiek netikėtai lengvą pergalę rezultatu 91:60 iškovojo vos penkiese žaidę"Milsos" (5-1) krepšininkai. "Elito" (2-5)ekipa šią dieną galės priskirti prie juodųjų. Tragiškas pataikymo procentas iš visų padėčių nesuteikė bent mažiausios vilties pakovoti dėl pergalės. Žinoma, viena viso to kaltininkių buvo aklina "Milsos" aikštės gynyba.

 

Rungtynių pradžioje vyko apylygė kova. "Elito" komandą į priekį traukė R. Anskaičio ir M. Daraškevičiaus duetas. "Milsos" komandoje savo ruožtu pasižymėjo K. Samušis su V. Venckevičiumi. Jiedu pelnė beveik visus pirmojo kėlinio taškus ir padėjo savo komandai žengti žingsiu į priekį už varžovus - 21:16. Rungtynių lūžis įvyko jau antrajame kėlinyje. Nors "Milsos" krepšininkai ne kartą prametė iš dėkingų padėčių, tačiau laimėję kovą dėl atšokusių kamuolių jie susikurdavo papildomų progų. To pasakyti nebuvo galima apie "Elito" komandą. V. Venckevičiaus aštrūs reidai link krepšio akimirksniu išaugino "Milsos" persvarą beveik iki triuškinančios. Paskutinėmis antrojo kėlinio sekundėmis "Elito" komandai menka paguoda buvo G. šuklevičiaus taiklus tritaškis - "Milsa" pirmavo jau  44:26.

 

Trečiajame kėlinyje "Elitas" "juodu darbu" rinko taškus ir neleido dar daugiau varžovams atitrūkti. Tik į aikštę išbėgęs A. Puodžiūnas pasižymėjo tritaškiu metimu, tačiau tai tebuvo "Milsos" persvaros maža kruopelė. Ketvirtąjį kėlinį "Milsa" pradėjo turėdama aiškų dvidešimt vieno taško pranašumą. Jį išsaugoti ir dar padidinti "Milsos" krepšininkams nebuvo problema. Taigi rezultatu 91:60 įtikinama pergalė "Milsos" krepšininkų rankose.

 

Dėl ligos į aikštę nežengęs ir vienus kolegas palikęs kovoti Mantas Makulavičius juokėsi ir tuo pačiu gyrė komandos draugus dėl komiškų nepataikymų iš po krepšio. "Simui šiandien niekaip neįkrenta kamuolys į krepšį, tačiau ar matėtė, kaip jis pataikė metimus iš vidutinių nuotolių!? Tai jam neįprasta. Rungtynių pradžioje buvo nesmagu tokia sudėtimi žaisti, maniau sulauksime rimtesnio pasipriešiimo. Šiandien labai taikliai pasirinkome aikštės gynybą, kurią pralaužti varžovams tikrai nesisekė. Visgi mes nesureikšminame pergalių ir pralaimejimų reguliariame sezone. Pirmąkart nusileidome "Buritus" ekipai, tačiau tai nieko nelemia. Žiūrime tik į ateitį - į atkrintamąsias varžybas. Ten prasidės tikrosios kovos. Šiemet sieksime ten pasirodyti padoriai."

 

"Elitas": G. Šuklevičius (12 atk. k.), M. Daraškevičius 13 atk. k.) ir R. Anskaitis po 11 tšk.

"Milsa": V. Venckevičius 33 tšk. (12 išprov. praž.), K. Samušis 25 tšk. (21 atk. k.), S. Jankūnas 15 tšk. (17 atk. k.).

 


Komentarai: