LSU Kaunas krepšininkės kontroliavo rungtynes prieš KKML „Pupytes“

2016 m. gruodžio 16 d.

Užtikrintai rungtynėse prieš KKML „Pupytes“ startavusios LSU Kaunas krepšininkės sėkmingai žygiavo antrosios pergalės link. Rasos Kreivytės auklėtinės atlaikė varžovių pasipriešinimą dvikovos metu ir įsirašė pergalę rezultatu 70:56. KKML „Pupytėms“ tai buvo antroji nesėkmė čempionate.

Rungtynių startas atiteko aikštės šeimininkėms. Kol viešnios krapštė taškus, LSU Kaunas spruko į priekį 19:6 ir žengė pirmą žingsnį pergalės link.

Vis tik įsibėgėjusios KKML „Pupytės“ varžovėms neleido atsipalaiduoti. 16:11 laimėtas antrasis kėlinys žadėjo atkaklesnę kovą antroje rungtynių pusėje.

Po ilgosios pertraukos „Pupytės“ skirtumą ištirpdė jau iki dviejų taškų (30:28), tačiau čia pat šeimininkės persvarą saugojo laimėta 9:0 atkarpa. KKML „Pupytės“ nepametė gero ritmo ir žengė koja kojon su varžovėmis, tad prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė trapus keturių taškų skirtumas – 46:42.

Ketvirtajame kėlinyje viešnioms nepavyko perlaužti dvikovos eigos savo linkme, o rezultatyviausią kėlinį sužaidusios LSU Kaunas krepšininkės neleido suabejoti jų pergale.

LSU Kaunas: E. Brazdeikytė 17 tšk. (9 atk. k.), E. Žibinskaitė 16 tšk. (3/5 tritaškiai), K. Visockaitė 15 tšk. (10 atk. k.).

KKML „Pupytės“: A. Rinkevičiūtė 15 tšk. (8 rez. p.), I. Juozelėnaitė 12 tšk., I. Kuodytė 10 tšk.