LSD „Žalgiris“ turnyre dominavusi „ARV auto“ pelnytai džiaugėsi čempionų taure

2021 m. spalio 28 d.

Nors spalio 27 d. LSD „Žalgiris“ taurės turnyro finalai kiek susivėlino, o į savo krepšininko CV KTU-2 komandos narys Ignas Jackevičius įsirašė apšilimo metu nulaužtą lanką, vis tik išsiaiškinti turnyro prizininkus pavyko.

Auksu pelnytai pasipuošė visą turnyrą be pralaimėjimų žengę „ARV auto“ žaidėjai, finale rezultatu 89:72 įveikę „GZP“ komandą.

Naudingiausio finalinių rungtynių žaidėjo prizą atsiėmė Arūnas Rimas. Puolėjas pelnė 23 taškus, pataikė 6 tritaškius, atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius. Jam puikiai talkino ir geriausiu viso turnyro komandos žaidėju pripažintas Rytis Leonavičius. Finalo vakarą jo sąskaitoje taip pat buvo 23 taškai, 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai. Puolėjas turnyro metu sužaidė visas šešerias rungtynes ir per jas vidutiniškai fiksavo 23,17 tšk., 12,50 atk. k., 27,67 naud. b. statistiką.

Kaip jau tampa bloga tradicija, kaskart į auksą besitaikanti „GZP“ ekipa finalą pralaimėjo eilinįsyk. Jomanto Eibuko auklėtiniai nuo 2015 metų taurės turnyro nelaimi jau šeštą kartą: finalai buvo pralaimėti net keturis kartus, kartą buvo iškovota bronza bei kartą užimta ketvirtoji vieta.

Tuo tarpu bronzos medaliais pasipuošė KTU-2 studentai, mažajame finale rezultatu 84:79 įveikę BC „BOOM“ ekipą. KTU-2 per pirmus du kėlinius susikrovė nemenką pranašumą. Visgi varžovai turėjo kitokių planų ir, pradėję tirpdyti skirtumą, privertė savo pergalę jau patikėjusius KTU-2 krepšininkus dėl jos paplušėti.

Geriausiais viso turnyro komandų krepšininkais buvo pripažinti Dominykas Bertulis (KTU-2) ir Algirdas Batutis (BC „BOOM“).

LSD „Žalgiris“ taurės turnyras startavo 2020 metų rudenį, tačiau dėl karantino ribojimų buvo atidėtas, bei sužaistas po metų pertraukos.