LKU ketvirtajame kėlinyje palaužė "Virusą" (Best wishes from Adewole Lawal!)

2011 m. gruodžio 16 d.

"C" lygos B pogrupio rungtynėse LKU (4-4) krepšininkai rezultatu 59:49 nugalėjo vienus realiausių oponentų dėl patekimo į kitą etapą - "Virusą" (5-3). Tris kėlinius vykusi atkakli kova išblėso ketvirtajame kėlinyje, per kurį LKU ekipa varžovams leido sumesti vos tris taškus.

Permainingoje pirmoje rungtynių pusėje pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą. Po atkaklių dvidešimties minučių nedidelę persvarą turėjo aikštės šeimininkai LKU - 31:29. Trečiajame kėlinyje LKU aukštaūgio R. Gudyno blokai neišgelbėjo nuo  nuožmių "Viruso" pastangų persverti rezultatą. P. Nausėdos tritaškis metimas priartino svečius iki minimumo, o dar du V. Čeplevičiaus taškai kėlinio pabaigoje išvedė "Virusą" į priekį 46:45. Visgi prasidėjus lemiamui ketvirčiui svečiai atrodė "išsikvėpę". Komandai negalėjo padėti ir rungtynių eigoje traumas patyrę R. Motys bei komandos kapitonas M. Sinkevičius. LKU lemiamas spurtas 9:0 privertė nuleisti "Viruso" krepšininkus rankas. Po triuškinamo R. Gudyno dėjimo į krepšį, rungtynių nugalėtojai po truputį išaiškėjo. 14:3 kėlinį laimėję šeimininkai šventė pergalę 59:49.

LKU: R. Šaulys 16 tšk., R. Gudynas 15 tšk. (7 blk.), D. Grigas 12 tšk.

"Virusas": M. Lileikis 15 tšk., P. Nausėda 12 tšk. (11/1 tritšk.), A. Lawal 10 tšk. (16 atk. k.).

Latvijos Liepojos, Anykščių, Kauno "Atleto" bei Marijampolės "Sūduvos" klubuose figuravęs vienas egzotiškiausių Kauno krepšinio mėgėjų lygos atletų Adewole Lawal šiuo metu žaidžia ir braižo žaidimo schemas "Viruso" komandoje. 210 cm ūgio vidurio puolėjas po rungtynių buvo šiek tiek nusivylęs, tačiau nepamiršo visus pasveikinti artėjančių švenčių proga:

"Pirmiausiai, noriu pagirti LKU komandą, kuri šiandien sužaidė geras rungtynes ir atėjo laimėti. To nepasakyčiau apie savo komandą. Dėl traumų netekome poros žaidėjų, tačiau tai nėra pasiteisinimas. Tokiomis aplinkybėmis nugalėti vis tiek yra įmanoma, bet mes to tiesiog nenorėjome. Atėjome pralaimėti. Šiandien mes nenusipelnėme pergalės. Tai ne pirmas kartas, kai žaidžiame be nusiteikimo. Taip galime pralaimėti ir visas likusias rungtynes. Iškovoję penkias pergales, žaidėjai atsipalaidavo ir galvojo, kad pergalės pačios ateis. Tačiau kiekvienos rungtynės prasideda rezultatu 0:0 ir žaidžiamos naujos keturiasdešimt minučių. Ir tik po jų sužinomas nugalėtojas.

Trenerio srityje šiek tiek turiu patirties. Šiuo metu neturiu profesionalaus klubo, tad turiu laiko šiai sričiai. Man patinka perduoti krepšinio aikštelėje įgytą patirtį komandos draugams. Treniruoti komandą yra malonu, tai man lyg hobis. Esu patenkintas tuo, ką darau šioje komandoje.

Artėjančių švenčių proga noriu pasveikinti KKML lygą, visas jos komandas, trenerius,  teisėjus, sekretoriatą - visą kolektyvą. Siunčiu geriausius linkėjimus ir linkiu džiaugsmingų Šventų Kalėdų bei Naujųjų metų!"