Lygos

Naujienos

"LKKA" krepšininkės nesunkiai nugalėjo jaunasias "Aistes -1"

2011 Gruodžio mėn. 1 d.
"LKKA" krepšininkės nesunkiai nugalėjo jaunasias "Aistes -1"
J.Šarkauskaitė (su kamuoliu) puikiai dirigavo "LKKA" žaidimui bei dvigubu dubliu prisidėjo prie pergalės: 19 tšk. ir 10 rez.p.

Moterų (merginų) krepšinio lygoje antrąją pergalę į savo saskaitą įsirašė "LKKA" krepšininkės, kurios 89-54 įtikinamai nugalėjo "Aistės-1" komandą. Jau po pirmųjų dviejų kėlinių susitikimo nugalėtojas buvo aiškus, tačiau jaunosios "Aistės-1"krepšininkės, kaip įmanydamos stengėsi nepasiduoti ir sukovoti garbingai.

 

R.Kreivytės auklėtinės jau nuo pirmųjų žaidimo minučių suskubo tvarkyti reikalus aikštelėje. Daugiausiai L.Motiejūnaitės ir M.Šulskytės pastangomis, "LKKA" krepšininkės jau po pirmųjų dešimties minučių įgijo 18 taškų persvarą (28-10). Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė. Po krepšiais dominavusios "LKKA" krepšininkės, L.Adamonytė ir M.Šulskytė, rinkosi kamuolius vieną po kito ir kartodavo savo pačių netaiklius metimus. Anrąjį kėlinuką beveik identišku rezultatu kaip ir pirmąjį kėlinuką, (28-11) laimėjo "LKKA" krepšininkės.

 

Po didžiosios pertraukos, 35 taškų persvara pirmavusios "LKKA" krepšininkės ir toliau didino savo pranašumą. Trečiojo kėlinuko pradžioje spurtavusios 11-0, "LKKA" krepšininkės padidino persvarą iki rekordinės 47 taškų persvaros (68-21). Tačiau pajutusios, kad pergalės niekas iš jų nebeatims, R.Kreivytės auklėtinės atsipalaidavo ir gavo sausą atkarpą (12-0). Laisviau ir agresyviau puolime pradėjusios žaisti, E.Žilytės taikliais metimais vedamos, "Aistės-1" kaip lygios su lygiais, kovojo su moterų (merginų) krepšinio lygos favoritėmis "LKKA" krepšininkėmis.

 

Paskutiniajame kėlinyje aikštėje tvyrojo ramus krepšinis ir "LKKA" krepšininkės nesistengė triuškinti savo priešininkių. Jaunosios "Aistės-1", klausydamos griežtų trenerės B.Zakienės nurodymų, sėkmingai rungtyniavo likusias minutes.

 

Po rungtynių paklausta apie šiandieninį auklėtinių pasirodymą, "Aistės-1" komandos trenerė B.Zakienė trumpai atsakė: "Varžovės yra šio čempionato favoritės, ir mūsų krepšininkėms tai buvo puiki galimybė pasivaržyti aikštelėje su daugiau patyrusiomis studentėmis".

 

"Aistės-1" : E.Žilytė 17 tšk., L.Stankevičiūtė 12 tšk., P.Pilipavičiūtė (9 atk.k.) ir A.Žalpytė po 8 tšk.

 

"LKKA": S.Šalčiūtė ( 5 per.k.)  ir J.Šarkauskaitė ( 10 rez.p.) po 19 tšk., L.Adamonytė 17 tšk. ( 23 atk.k.)


Komentarai: