"Lietuviški patiekalai" naujuosius metus pradėjo galinga pergale

2012 m. sausio 8 d.

"Autojuta" antrose tarpusavio rungtynėse su "Lietuviškais patiekalais" neįstengė rimčiau pasipriešinti. Jei pirmojo rato rungtynes "Lietuviški patiekalai" laimėjo vos vieno taško skirtumu, tai šįkart rezultatas buvo kur kar įtikinamesnis - 116:65. Nuo pat rungtynių pradžios į priekį pabėgę aikštės šeimininkai varžovams apie pergalę palgalvoti net neleido.

Pirmojo kėlinio pradžioje "Autojuta" rinko taškus kartu su varžovais, tačiau R. Jankūno ir L. Valucko tritaškiai metimai leido atitolti "Lietuviškiems patiekalams". 17:4 laimėta atkarpa nusprendė rungtynių nugalėtoją anksčiau laiko. Antrajame kėlinyje "Autojutai" pavyko priartėti iki keturiolikos taškų, tačiau šeimininkų spurtas paskutinėmis ketvirčio minutėmis vėl padidino atstumą iki triuškinančios - 51:29.

Po ilgosios pertraukos "Lietuviški patiekalai" įgavo antrą kvėpavimą ir tolo nuo varžovų iki pat rungtynių pabaigos. "Autojutos" krepšininkai nieko negalėjo padaryti įsibėgėjusiems varžovams. Rungtynių eigą kiek pristabdė palūžusio V. Motiejūno užsidirbta dikvalifikacinė pražanga.

"Lietuviški patiekalai": L. Valuckas 33 tšk. (10 rez. p.), R. Jankūnas 32 tšk., P. Grigaitis 19 tšk. (13 atk. k.), G. Šilkaitis 14 tšk.

"Autojuta": D. Kasparaitis 29 tšk., V. Motiejūnas 12 tšk., K. Rinkevičius 10 tšk.