Lemiamą mūšį laimėję „Varpo“ gimnazijos krepšininkai – paskutiniai įšokę į pusfinalio etapą

2020 m. sausio 17 d.

Penktadienio popietę „Varpo“ gimnazijoje vyko paskutinės „Gimnazijų“ čempionato grupės etapo rungtynės, kurios išsaiškino ketvirtąjį pusfinalio dalyvį. Svečiuose žaidusiems „Jėzuitų“ gimnazijos krepšininikams buvo reikalinga pergalė penkių taškų skirtumu, tačiau šio tikslo pasiekti anaiptol nepavyko.

Visus ketvirčius įtikinamai laimėję šeimininkai nuskynė pergalę rezultatu 127:72 ir iškovojo bilietą į pusfinalio etapą. „Varpo“ gimnazijos krepšininkų laukia rimtas iššūkis – šiame sezone pergalingai žengiantys J. Basanavičiaus gimnazijos atstovai.

Pusfinalio akistata gali būti ypatingai įdomi, kadangi „Varpo“ gimnazijos komanda šiai dvikovai gali mesti kozirių – keturis „Žalgirio“ sistemai priklausančius aukšto kalibro žaidėjus. Būtent grupės etape, kuomet buvo nusileista J. Basanavičiaus gimnazistams šie krepšininkai nežaidė.

Kitame pusfinalyje susikaus atitinkamai antrą ir trečią vietą turnyrinėje lentelėje užėmusios VDU „Rasos“ ir „Saulės“ gimnazijos. Lapkritį susitikus šioms komandoms pergalę tuomet rezultatu 113:97 pasiekė „Rasos“ gimnazistai.