Lygos

Naujienos

"KTU" privertė pasiduoti KM "Perkūnas"

2011 Gruodžio mėn. 13 d.
"KTU" privertė pasiduoti KM "Perkūnas"
"KTU" puolėjas M.Mackevičius drebino krepšį dėjimais iš viršaus

"Champion - A" lygoje "KTU" tik po atkaklios kovos, rezultatu  93-78 privertė pasiduoti KM "Perkūnas" krepšininkus. Visas rungtynes kova vyko taškas į tašką ir nei vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros. Tačiau tiksliau ir drausmingiau paskutiniasias dvi rungtynių minutes sužaidę V.Pliaugos ir H.Giedraičio auklėtiniai šventė ketvirtąją pergalę "Champion - A" lygoje.

 

Rungtynes labiau užsivedę pradėjo aikštės šeimininkai KM " Perkūnas" krepšininkai, kurie įsiveržė į priekį 8-2. Tačiau "KTU" atsitiesė ir įpusėjus kėlinukui jau įsiveržė į priekį. Po pirmų dešimties minučių, 21-20 pirmavo "KTU".

 

Antrajame kėlinuke abi komandos taikliai atakavo krepšį ir virė arši kova dėl kiekvieno kamuolio. Besibaigiant antrajam kėlinukui svečiai truktelėjo į priekį 43-33, tačiau komandinių darbo dėka KM "Perkūnas" sušvelnino deficitą iki šešių taškų (37-43).

 

Antroje rungtynių dalyje pasipylė taiklūs tritaškiai metimai. Du tritaškius iš eilės pataikęs V.Škėma išlygino rezultatą 52-52. Minutės pertraukėlės metu "KTU" treneris V.Pliauga surikiavo savo komandą taip tiksliai, kad per likusį trečiojo kėlinuko laiką jie spurtavo 12-4 ir susikrovė aštuonių taškų persvarą prieš paskutinįjį kėlinuką.

 

Aikštės šeimininkai, dėka J.Pacevičiaus ir V.Škėmos taiklių metimų, kilo į paskutinįjį šturmą. Likus trim minutėm iki rungtynių pabaigos KM "Pekūnas" sumažino atsilikimą iki 4 taškų (75-79). Šeimininkai dar turėjo kamuolį savo rankose, tačiau po skubotų ir netaiklių metimų pralaimėjo paskutiniųjų dviejų minučių atkarpą 14-3 ir turėjo pripažinti "KTU" pranašumą (93-78).

 

Po rungtynių "KTU" strategas V.Pliauga pripažino jog varžovas buvo rimtas ir rungtynėse trūko žaidėjų nusiteikimo: "Galbūt žaidėjai neįvertino priešininkų, tačiau aš žinojau, kad laukia sunki kova. Džiaugiuosi, kad po traumos sugryžę žaidėjai įnešė daugiau įvairumo žaidime, kas leido šiandien iškovoti pergalę".

 

Tuo tarpu KM "Perkūnas" treneris A.Serva buvo nepatenkintas savo auklėtinių skubėjimu aikštelėje: "Žaidėjai nesusitvarkė su įtampa rungtynių pabaigoje. To pasekoje atlikome skubotus ir netaiklius metimus, bei praleidome greitus taškus į savąjį krepšį".

 

KM "Perkūnas": V.Škėma 29 tšk. (4 rez.p.), J.Pacevičius 24 tšk. ( 6 atk.k., 4 rez.p.)


"KTU": M.Mackevičius 19 tšk., G.Ratkevičius 17 tšk. ( 12 atk.k., 5 rez.p.), K.Dmitrijevas 16 tšk. ( 6 atk.k., 4 rez.p), D.Baika 12 tšk. (5 rez.p.)


Komentarai: