KTU atsitrenkė į "Top Sport" sieną

2011 m. spalio 27 d.

"A" lygoje pergalingai startavo "Top Sport" krepšininkai. Pernykščiai čempionai 90:70 nepaliko vilčių KTU krepšininkams. Jau primajame kėlinyje pabėgusi į priekį "Top Sport" ekipa savo rankose tvirtai laikė visas žaidimo gijas.

Ne vienas naujas veidas, po vasaros papildęs "Top Sport" ekipą, byloja, jog ši komanda stengsis ir bus pajėgi apginti čempionų titulą šį sezoną.

KTU ekipa, pernai rungtyniavusi "B" lygoje, šįmet kyla laipteliu aukščiau - į stipriausią lygą. Komandai vadovauja naujas treneris, Vytautas Pliauga, pakeitęs ilgametį KTU strategą Henriką Giedraitį. Buvęs treneris jau ramiai sėdi šalia komandos krepšininkų, tačiau negaili pastabų bei patarimų ir jiems, ir dabartiniui treneriui.

Susitikimo pradžioje KTU ekipa sugebėjo žengti koja kojon su varžovais, tačiau baigiantis pirmajam kėliniui R. Globio, D. Staugaičio ir V. Jasikevičiaus tritaškiai metimai davė puikią pradžią šeimininkų spurtui. Ne kartą paskutinėmis atakai skirto laiko sekundėmis paskubomis išmesti metimai skandino KTU ekipą. Prie to prisidėjo aklina "Top Sport" krepšininkų gynyba. Tuo tarpu puolime šeimininkai turėjo daug ir įvairaus arsenalo. Taigi jau antrajame kėlinyje "Top Sport" susikrovė triuškininčią persvarą.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. "Top Sport" krepšininkai ramiai saugojo solidžią persvarą, o KTU ekipai šįkart teko pripažinti visapusišką varžovų pranašumą.

"Top Sport": G. Kurtinaitis 17 tšk., D. Staugaitis 15 tšk., V. Jasikevičius 14 tšk.

KTU: G. Venclovas 16 tšk., M. Jakštas 14 tšk., M. Mackevičius  11 tšk.