Lygos

Naujienos

Krepšinio mokykla „Perkūnas“ kviečia visus norinčius sportuoti!

2017 Rugpjūčio mėn. 31 d.
Krepšinio mokykla „Perkūnas“ kviečia visus norinčius sportuoti!

Krepšinio mokykla „Perkūnas“ priimama visus norinčius išmokti ar jau mokančius žaisti krepšinį moksleivius ir vaikus nuo 6 m. iki 18 m. amžiaus, nepriklausomai nuo jų sugebėjimų ar fizinių galimybių.

 

Jau septynioliktą sezoną skaičiuojantis „Perkūnas“ kasmet kelia kokybės kartelę, o praeitame sezone vienintelė iš Kauno miesto krepšinio mokyklų tapo Lietuvos čempione vaikinų (berniukų) tarpe!


Naujame sezone net keturios KM „Perkūnas“ komandos dalyvaus MKL „A“ divizionuose (2001, 2003, 2004, 2005 m.), 4-5 komandos žais MKL „B“ divizionuose, apie 15 komandų dalyvaus Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) moksleivių krepšinio pirmenybėse.

 

Krepšinio mokyklos „Perkūnas“ tikslas – ne tik geri rezultatai, bet ir visapusiškas mokyklą lankančių moksleivių ugdymas, todėl stengiamės sudaryti sąlygas visiems vaikams ne tik treniruotis, bet ir dalyvauti įvairaus lygio čempionatuose bei turnyruose Kaune, Lietuvoje ir užsienyje. Tuo tikslu mokykla pati organizuoja daug turnyrų, vaikams pirmenybių, draugiškų susitikimų. Didelis dėmesys skiriamas ir formuojant antrąsias ar trečiąsias atskirų amžiaus grupių komandas.

 

 

Jeigu norite įdomaus sezono, profesionalių treniruočių, daug varžybų ir krepšinio švenčių – ateikite į krepšinio mokyklą „Perkūnas“. Mums svarbus kiekvienas vaikas!


Daugiau informacijos:
www.kmperkunas.lt
kmperkunas@gmail.com
8 698 14300

 


Komentarai: