Kovingumą pademonstravęs KM „Perkūnas-Vytrita“ jaunimas iškovojo bronzos medalius

2015 m. birželio 11 d.

„Kauno dienos“ Mažosios taurės turnyro bronzos medalius iškovojo KM „Perkūnas-Vytrita“ jaunimas, rezultatu 85:75 aplenkęs Kauno oro uostas & DNC ekipą. Ryčio Anskaičio auklėtiniai sugebėjo permainingų rungtynių pabaigoje žengti priekyje ir apsaugoti savo krepšį nuo grėsmę iki paskutinių akimirkų kėlusių varžovų.

Dvikovos starte daugiau problemų turėjo šešiese susirinkę „Perkūno“ žaidėjai. Vis tik įsibėgėjus rungtynėms Kauno oro uostas & DNC krepšininkai leido varžovams priartėti, o antrojo kėlinio pradžioje E. Kuzabavičiaus perimtas kamuolys, du taškai bei M. Zigmantavičiaus tritaškis išvedė „Perkūną-Vytritą“ į priekį 23:22.

Kauno oro uostas & DNC iniciatyvą susigrąžino kai G. Jevstignejevas varžovų ataką stabdė bloku, o T. Každailis smeigė tritaškį (33:28), tačiau „Perkūnas-Vytrita“ iki ilgosios pertraukos spėjo suregzti 8:0 atkarpą ir vėl aplenkė oponentus.

Trečiajame kėlinyje įvykių eiga klostėsi panašiai. Kauno oro uostas & DNC ketvirčio pabaigoje dar žengė priekyje, tačiau R. Pociaus dvitaškis lygino rezultatą, o M. Gailiūno trys taškai išvedė „Perkūną-Vytritą“ į priekį 54:51.

Lemiamo ketvirčio metu T. Žūtauto tritaškiai tvirtino vis augantį „Perkūno“ komandos pranašumą. Rankų nenuleidę varžovai po A. Makūno tritaškio dar buvo priartėję iki trijų taškų (72:69), tačiau situaciją rungtynių pabaigoje ramino J. Kigo dvitaškiai bei M. Zigmantavičiaus taiklūs baudų metimai.

KM „Perkūnas-Vytrita“: E. Kuzabavičius 18 tšk., M. Gailiūnas 17 tšk. (5/6 tritaškiai), T. Žūtautas 16 tšk. (4/8 tritaškiai), J. Kigas 15 tšk. (3/4 tritaškiai), M. Zigmantavičius 14 tšk.

Kauno oro uostas & DNC: K. Meiliūnas 26 tšk. (12/16 dvitaškiai), A. Gedminas, G. Jevstignejevas (13 atk. k.) ir T. Pileckas po 12 tšk.

Susijusi naujiena – „Sporto manija“ KKML sezoną užbaigė triumfuodama „Kauno dienos“ Mažosios taurės turnyre